Nova Twins wystąpi w Warszawie.[DATA,MIEJSCE,BILETY]

Nova Twins to wychwytujące zeitgeist (ducha czasów) pionierki erudycji, na których czekały nasze czasy. Duet wystąpi w warszawskich Hybrydach 31 marca 2023 i będzie promował swój najnowszy album „Supernova”.

Data: 31 marca 2023

Miejsce: Warszawa, Hybrydy, ul. Złota 7/9

Bilety dostępne na ticketmaster.pl / livenation.pl

Nova Twins

Założona w Londynie w 2014 roku przez dwójkę przyjaciółek z dzieciństwa, stworzyły coś, co przełamywało granice i przeczyło oczekiwaniom. Zderzenie pomysłów ze świata punka, rapu, popu, hard rocka i nie tylko, ich brzmienie jest tym, które rozbija gatunki, ale pokazuje wiele aspektów duetu i tego skąd pochodzą. „Niektóre z naszych ulubionych utworów to R&B i hip-hop z początku XXI wieku” – mówi Love. „To kierowało nami, gdy byłyśmy młodsze, i zapewniało nam pewną stabilność. Potem chciałyśmy wyjść i spotkałyśmy się z ludźmi mówiącymi: „nie należysz tutaj”.
Walczyły ze starą gwardię ciasnych oczekiwań rocka. Ich debiutancki album „Who Are The Girls?” i spotkał się z dużym uznaniem krytyków. To jeden z najlepszych brytyjskich zespołów grających na żywo i ich najbardziej zaciekłe występy festiwalowe docierają do bardzo szerokiego grona, bez osłabiania tego, o co im chodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *