Orphaned Land w Poznaniu

Pionierzy orientalnego metalu, Orphaned Land, powrócą na początku grudnia do Polski. Zespół wystąpi w poznańskim Klubie u Bazyla w ramach trasy z okazji 30-lecia formacji.

Założony w Izraelu Orphaned Land to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów metalowych ostatnich lat. Pionierzy „orientalnego metalu” przez ostatnie 30 lat swojej działalności dążyli do szerzenia pozytywnego i pokojowego przekazu za sprawą swojej pomysłowej muzyki. Grupa ceniona jest w świecie ciężkich brzmień, czego dowodem jest przyznana jej w 2014 roku nagroda „Global Metal Band of the Year” przez brytyjski magazyn Metal Hammer.

Zobacz również: All Them Witches powraca do Polski

Ostatnie wydawnictwo zespołu, „Unsung Prophets & Dead Messiahs” (2018), to kolejny dowód na unikalny charakter Orphaned Land. Na płycie można usłyszeć wielu znamienitych gości: legendę prog-rocka, Steve Hacketta (ex-Genesis), Hansiego Kürscha z Blind Guardian czy Tomasa Lindberga ze szwedzkiego At The Gates. Na przełomie 2020 i 2021 roku zespół będzie obchodził 30-lecie swojej działalności i z tej okazji wyruszy w trasę koncertową, która nie ominie naszego kraju. Orphaned Land po 2 latach powróci do Polski, by na początku grudnia wystąpić w poznańskim Klubie U Bazyla.

Orphaned Land w Poznaniu

6.12.2020
Klub U Bazyla / Poznań

Bilety: 75-90 PLN

Punkty sprzedaży biletów: Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Going.pl, Empik Bilety, Media Markt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *