All Them Witches powraca do Polski [DATA, BILETY]

All Them Witches powraca do Polski. Rockowy band z Nashville będzie promował w naszym kraju najnowszy album „Nothing as the Ideal”.

4 września 2020 roku grupa All Them Witches powróciła z albumem „Nothing as the Ideal”. Magazyn Rolling Stone określił materiał zepół jako najlepszą rockową klasykę przyszłości. Płyta zawiera 8 kawałków nagranych w legendarnym Abbey Road Studios w Studio Two, gdzie swoją muzykę rejestrowali artyści tacy jak The Beatles czy Pink Floyd.

Zobacz również: Wacken Open Air 2021. Slipknot kolejnym headlinerem!

Szósty album studyjny chłopaków z Nashville to przede wszystkim ich pierwszy album jako trio. Amerykanie na dobre pożegnali się z klawiszowcem już podczas grania trasy po Polsce w 2019 roku, co wzbudziło mieszane uczucia fanów. „Nothing As The Ideal” pokazało środkowy palec wszystkim malkontentom.

All Them Witches powraca do Polski

„Nothing as the Ideal” jest następcą uznanego albumu AllThemWitches z 2018 „ATW” i zeszłorocznego singla „1X1„. Wybiegająca w przyszłość najnowsza propozycja grupy jest jej najbardziej eksperymentalnym dziełem do tej pory. To ich najcięższy album, intymny i pulsujący. „Nothing as the Ideal” to także pierwszy album zespołu wydany w trzyosobowym składzie.

All Them Witches tworzą:

  • Charles Michael Parks, Jr (wokal, bas)
  • Ben McLeod (gitara)
  • RobbyStaebler (perkusja)
foto: materiały promocyjne Live Nation

All Them Witches w Polsce: Gdzie kupić bilety?

W związku z premierą wspomnianego wydawnictwa All Them Witches ogłosili trasę koncertową. Zespół do Polski przyjedzie 14 października 2021 roku i zagra w warszawskiej Progresji.

Informacja o biletach na All Them Witches.

  • Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 16 września o 12.00 i potrwa do piątku, 18 września do 9.00.
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 17 września o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 18 września do 10.00.
  • Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 18 września o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.
foto: materiały prasowe Live Nation

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *