Ozzy Osbourne opowiada o swoim stanie zdrowia dziękując fanom za wsparcie

W najnowszym odcinku programu SiriusXM „Ozzy Speaks” Ozzy Osbourne otwarcie przedstawił swój aktualny stan zdrowia, pierwszy raz, omówił swoje bieżące problemy medyczne, odkąd odwołał swój występ na festiwalu Power Trip.

Jeśli chodzi o stan zdrowia w tej chwili, Ozzy powiedział:

„Walczę z tym. Na przykład w zeszły poniedziałek poszedłem usunąć filtr. Ponieważ miałem zakrzepy krwi w nogach, włożyli filtr do tętnicy, aby zatrzymać skrzepy krwi przedostające się do serca i mózgu. Brzmi gorzej niż jest. Więc w poniedziałek poszedłem usunąć.”
„To tylko rozczarowanie za rozczarowaniem”

Osbourne wyraził swoją frustrację z powodu długiej listy problemów zdrowotnych, w tym złapania COVID-19 ponad rok temu, co zmusiło go do odwołania niektórych wcześniej ogłoszonych tras koncertowych.

Podczas gdy problemy zdrowotne Osbourne’a zmusiły go do rezygnacji z większości występów na żywo, legendarny frontman BLACK SABBATH wielokrotnie powtarzał, że wróci, jeśli jego stan się poprawi.

Doszedłem do punktu, w którym [moja żona i menedżer] Sharon mówi do mnie: „Wiesz co? Prawda jest taka, że nie możesz ciągle rezerwować tras i zawodzić, anulować. Więc jeśli kiedykolwiek uda mi się wrócić do miejsca, w którym mogę znowu koncertować, w porządku. To znaczy, gdybym mógł koncertować, koncertowałbym”.

Osbourne skomentował również fakt, że niektóre media podały, że odchodzi na emeryturę po tym, jak wydał oświadczenie o odwołaniu trasy koncertowej.

„Pieprzona prasa doprowadza mnie do szału! Ja kur*a nie umieram… Dajcie spokój, chłopaki. Czy nie miałem już wystarczająco źle? Jeśli dzisiaj wyzdrowieję, jeśli lekarz powie mi dzisiaj: „Och, możesz koncertować, robiłbym to kolejne sześć miesięcy, wiesz?”

Osbourne poruszył również swoje bieżące problemy zdrowotne, mówiąc:

„Czuję się jak jednonogi mężczyzna w konkursie kopania tyłków. Jedyne, co mam, co mnie trzyma, to nagrywanie płyt. Ale nie mogę tego robić w nieskończoność. To znaczy, w zeszłym tygodniu nie mogłem… Spałem świetnie i nagle przez dwie noce jedna po drugiej nie zmrużyłem oka. Jeśli zamierzasz mnie torturować, po prostu nie daj mi spać przez kilka dni. Powiem ci, cokolwiek kurwa chcesz, żebym powiedział.”

Osbourne miał wyruszyć w trasę po Europie zeszłej wiosny, ale we wspomnianym oświadczeniu powiedział, że doszedł do wniosku, że nie jest fizycznie zdolny ponieważ nie poradzi sobie z wymaganą podróżą.

Muzyk kontynuował w swoim oświadczeniu:

„To prawdopodobnie jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakimi kiedykolwiek musiałem podzielić się z moimi wiernymi fanami. Jak wszyscy wiecie, cztery lata temu w tym miesiącu miałem poważny wypadek, w wyniku którego uszkodziłem sobie kręgosłup. Moim jedynym celem w tym czasie był powrót na scenę. Mój głos jest w porządku. Jednak po trzech operacjach, leczeniu komórkami macierzystymi, niekończących się sesjach fizjoterapeutycznych i ostatnio przełomowej terapii Cybernics (HAL), moje ciało jest nadal fizycznie słabe. Uwierzcie mi, kiedy mówię, że myśl o rozczarowaniu moich fanów naprawdę rozpier*la mnie, bardziej niż możecie sobie wyobrazić” – napisał. „Nigdy bym nie pomyślał, że moje koncertowe dni zakończą się w ten sposób”.

W oświadczeniu Osbourne dodał, że szuka pomysłów, gdzie będę mógł występować bez konieczności podróżowania z miasta do miasta i kraju do kraju i podziękował swoim fanom za „niekończące się poświęcenie, lojalność i wsparcie oraz za danie mi życia, o którym nigdy nie śniłem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *