Półfinał Metal 2 the Masses . Zobacz kto walczy o reprezentację Polski na Brytyjskim festiwalu

Już jutro półfinał konkursu „Metal 2 the Masses” w Łodzi. Kto przejdzie do finału i będzie miał zaszczyt reprezentować Polskę na Bloodstock Festival 2023 w Anglii? Tego wydarzenia nie możecie przegapić!

Już jutro (11 marca) w łódzkim klubie Przestrzeń oraz w niedzielę (12 marca) we wrocławskim Liverpoolu odbędą się półfinały polskiej edycji Metal 2 the Masses, mające na celu wyłonienie naszego reprezentanta, który pojawi się na scenie jednego z największych, metalowych festiwali w Wielkiej Brytanii. Do konkursu mieli okazję przystąpić artyści, którzy nie mają podpisanej umowy z wytwórnią muzyczną. Organizatorzy Bloodstock Festival od lat wspierają młode, utalentowane zespoły, dając im szansę zaistnienia przed szerszym gronem widzów.

Bloodstock Festival 2023

Jest to festiwal muzyczny, organizowany dla fanów cięższych brzmień. Odbywa się co roku w Catton Hall w hrabstwie Derbyshire w Anglii. Podczas wydarzenia panuje naprawdę rodzinna atmosfera. Festiwal dysponuje kilkoma polami namiotowymi, udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, studiem tatuażu, galerią sztuki i szeroką gamą food tracków. O samym festiwalu pisaliśmy tutaj.

Metal 2 the Masses- półfinał w Łodzi

Już jutro- 11 marca w łódzkim klubie Przestrzeń odbędzie się pół finał konkursu. Zapowiada się solidna dawka emocji. Na scenie będziemy mogli zobaczyć chłopaków z Hostii, o której coraz to głośniej. Nie zabraknie również mocnego, kobiecego akcentu- Moyra. W gotyckie otchłanie zabierze nas Sacriversum. Doomowy projekt Smoke Rites zwolni trochę tempo. Dodatkowo pojawi się również zespół Aversja.

Start 18:00
Klub Przestrzeń
Piotrkowska 217, Łódź

Bilety
Przedsprzedaż – 50 zł
W dniu koncertu – 70 zł

Metal 2 the Masses

Metal 2 The Masses- półfinał we Wrocławiu

Dla koncertowiczów spragnionych muzycznych wrażeń, którym Łódź jest nie po drodze, spieszymy z dobrą nowiną! Impreza półfinałowa odbędzie się również w legendarnym już klubie Liverpool we Wrocławiu. Tu również będzie gorąco jak w piekle, a to za sprawą Hostii. Nie będą oni jedynym zespołem tego niedzielnego wieczoru. Wrocławski HeadUp rozgrzeje was swoim hardcorowym graniem. Pojawią się również Synapsa oraz Sarang.

Klub Liverpool, Wrocław

Bramka: 18.00, start: 18.10

bilety

150 biletów w cenie brutto 66 zł w przedsprzedaży.

w dniu koncertu 100 zł

Kolejne półfinały odbędą się w maju w Warszawie oraz Krakowie (o tym będziemy informować Was na bieżąco). Wielki finał konkursu przewidziany jest na 10 czerwca w chorzowskiej Leśniczówce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *