Pop-rock ma wiele twarzy. Jedna z nich – PVRIS – w kwietniu przyjedzie do Polski

PVRIS odwiedzi Polskę w ramach europejskiej trasy koncertowej, na którą wyruszy w kwietniu. Bilety trafiły do sprzedaży.

Amerykański zespół pop-rockowy, który został powołany do życia w 2012 r, zagra w warszawskiej Proximie 27 kwietnia. Gościem specjalny będzie Scene Queen.

Od dekady producentka, piosenkarka, autorka tekstów, reżyserka i multiinstrumentalistka – Lyndsey Gunnulfsen, nadal przeciera szlaki w ramach swojego projektu PVRIS. Od czasu wydania uznanego przez krytyków debiutanckiego albumu „White Noise” w 2014 roku, Gunnulfsen szybko zawojowała największe współczesne sceny, od Coachelli, przez Reading And Leeds, po Lollapaloozę. PVRIS wystąpiła w roli supportu przed największymi gwiazdami rocka, takimi jak: Fall Out Boy, Muse, 30 Seconds To Mars czy Paramore

Współpracując z różnymi artystami, w tym z 070 Shake, Raye i Mike Shinoda, Lyndsey jest oddana swemu wciąż rozwijającemu się zaangażowaniu do podejmowania kreatywnego i gatunkowego ryzyka. Czwarty album studyjny PVRIS – „Evergreen”, pojawił się w 2023 roku, zdobywając ogromną popularność na całym świecie oraz zajmując najwyższe miejsce na oficjalnej liście Official Rock & Metal w Wielkiej Brytanii.  

„Moim zadaniem jako artysty nie jest zaspokajanie pewnych trendów lub nostalgii ludzi. Muszę podążać za tym, do czego czuję się zobligowana i dokładać wszelkich starań, aby odkryć w tym wszystkim prawdę oraz przesłania, którymi będę mogła się podzielić. Muszę zawsze podejmować ryzyko zmian i ufać, że każdy etap istnienia mojej muzyki będzie rezonował z tymi, dla których jest ona przeznaczona”. 

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpoczęła się w środę, 10 stycznia o godz. 10:00 
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 11 stycznia o godz. 10:00 
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 12 stycznia na LiveNation.pl o godz. 10:00 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *