Poznań Rock Festiwal 2024 powraca!

Rockowe brzmienia, energetyczna atmosfera i niezapomniane chwile – Poznań Rock Festiwal powraca, by zelektryzować serca miłośników rocka nad malowniczym Jeziorem Maltańskim w Poznaniu! 

Zespoły na Wysokim Napięciu: Przygotuj się na muzyczną eksplozję, gdy na scenie pojawią się najlepsze polskie zespoły rockowe, gotowe dostarczyć pełną gamę brzmień od klasyki po najnowsze hity. To będzie podróż przez historię rocka, która porwie wszystkich fanów tego nieśmiertelnego gatunku.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 29-30.06 2024

Swój udział w festiwalu potwierdzili: MYSLOVITZ | ŁYDKA GRUBASA | VOO VOO | STRACHY NA LACHY | ØRGANEK | LUXTORPEDA SZTYWNY PAL AZJI | ILLUSION

Doświadczysz niezapomnianych występów, które przeniosą Cię na szczyty emocji. Poznań Rock Festiwal to nie tylko koncerty, to interaktywna podróż przez różne odcienie rockowej muzyki. Brzegi Jeziora Maltańskiego staną się areną dla muzycznych uniesień, a zachody słońca nad wodą dodadzą wyjątkowego uroku temu wydarzeniu.

Szczególy Poznań Rock Festival 2024 [Data, miejsce, bilety]


29-30 czerwca 2024, sobota-niedziela, godz. 16:00,

Polana Harcerza ul. Wiankowa 3a, Poznań

SOBOTA 29 czerwca 2024
VOO VOO
ŁYDKA GRUBASA
LUXTORPEDA
SZTYWNY PAL AZJI
ILLUSION

NIEDZIELA 30 czerwca 2024
STRACHY NA LACHY
MYSLOVITZ
ØRGANEK
IRA

Kulinarna Podróż: Oprócz muzycznej uczty, festiwal oferuje także kulinarną podróż. Rozkoszuj się przysmakami lokalnej kuchni, delektując się jedzeniem i napojami, które dostarczą energii na całą noc pełną rockowej pasji.

Magiczny Krajobraz Jeziora Maltańskiego: Brzegi Jeziora Maltańskiego staną się areną dla muzycznych uniesień, a zachody słońca nad wodą dodadzą wyjątkowego uroku temu wydarzeniu. Przygotuj się na magiczne chwile i niezapomniane wspomnienia.

Bilety: Weź udział w tej rockowej uczcie – bilety są już dostępne! Nie przegap okazji, aby być częścią tego muzycznego święta nad Jeziorem Maltańskim.

Poznań Rock Festiwal to więcej niż zwykłe wydarzenie muzyczne. To doświadczenie, które zjednoczy miłośników rocka i stworzy niezapomnianą atmosferę. Przygotuj się na niesamowitą podróż dźwiękową i dołącz do naszego rockowego świata nad brzegiem Jeziora Maltańskiego!

Bilety w cenach:
I PULA: bilet jednodniowy – 179 zł, karnet dwudniowy – 249 zł

II PULA bilet jednodniowy – 189 zł, karnet dwudniowy – 269 zł

Do0stępne: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/poznan-rock-festival

Organizator: Make Music Robert Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *