Profanacja i bluźnierstwo. Stillborn, Ragehammer, Devilpriest oraz Brüdny Skürwiel na jednej scenie

Profanacja i bluźnierstwo to maksyma, która przyświeca Stillborn od samego początku istnienia. Mordercy z Południa są głodni krwi po wydaniu w 2022 znakomitego, szóstego w dyskografii Mielczan albumu „Cultura de la Muerte”. W końcu nadszedł czas zuchwale narzucić Kulturę Śmierci na żywo. Tak się kurwa gra Death/Black Metal!

Profanacja i bluźnierstwo to także esencja działalności black/thrashowego Ragehammer od 2011. Nierzadko wymierzona we wszystkich, włącznie z maniakami pod sceną i siebie samych. Dwa albumy i niezliczona ilość znakomicie przyjętych koncertów potwierdzają moc czarnych thrasherów z Dragon City.

Stillborn, Ragehammer, Devilpriest oraz Brüdny Skürwiel na wspólnej trasie

Głębokie, gęste i przemyślane. Ukryta wiedza i Diabelskie oświecenie, zamknięte w dusznym, mrocznym i morderczym Death Metalu. Devilpriest, mimo najkrótszego stażu w składzie nie odstaje ani na milimetr od pozostałych hord triumwiratu. Dwie znakomite płyty z zeszłoroczną „In Repugnant Adoration” na czele. Ale czy można się było spodziewać czegokolwiek innego po Demonach związanych z Anima Damnata, Deus Mortem czy Imperator? 

Zobacz również: Carpathian Forest. Norweska legenda black metalu powraca do Polski

Brüdny Skürwiel swym agresywnym black/thrashem od dekady pokazuje fucka wszystkiemu, co modne, popularne, a przede wszystkim – święte. Nie znają litości w otwartym pluciu na instytucję kościoła, nawet kosztem pomijania ich w linę-upach większych festiwali z racji niepokorności i bezpośredniości.

Rozkład jazdy

Organizatorem trasy jest agencja Black Silesia Productions. Poniżej przedstawiamy rozpiskę trasy.

POZNAŃ:

ŁÓDŹ:

WARSZAWA (+ support Sacrofuck):

TORUŃ:

KOSZALIN:

GDAŃSK:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *