Carpathian Forest. Norweska legenda black metalu powraca do Polski

W marcu 2024 roku, miłośnicy black metalu będą mieli niepowtarzalną okazję do zobaczenia na żywo legendy gatunku – norweskiego zespołu Carpathian Forest. Grupa, dowodzona przez charakterystycznego Nattefrosta, zaplanowała trzy koncerty w Polsce, które odbędą się w Poznaniu, Katowicach oraz Warszawie.

Założony w 1990 roku przez Nattefrosta i Nordavinda, Carpathian Forest szybko zdobył uznanie wśród fanów najciemniejszej odmiany ekstremalnego metalu. Norweska grupa, przez niemal 35 lat swojej działalności, zyskała miano jednego z czołowych zespołów black metalu, co potwierdzają ich albumy wydane przez takie wytwórnie jak Avantgarde Music czy Season of Mist.

Carpathian Forest – ponad trzy dekady na scenie

Ostatni jak dotąd album formacji, „Likeim” z 2018 roku, pokazuje ich umiejętność łączenia klasycznego black metalu z innowacyjnymi elementami. Carpathian Forest znany jest również z ciekawych interpretacji utworów innych artystów, w tym coveru „All My Friends Are Dead” z repertuaru Turbonegro i „A Forest” The Cure na albumie „Black Shining Leather”.

Koncerty Carpathian Forest w Polsce – niezapomniane przeżycie

Koncerty w Poznaniu, Katowicach i Warszawie to nie tylko okazja do usłyszenia na żywo klasycznych utworów Carpathian Forest, ale również doświadczenie energii i atmosfery, jaką tworzy zespół na scenie. Dla fanów black metalu, to wydarzenia, których nie można przegapić.

Carpathian Forest. Daty, miejsca. bilety

Carpathian Forest, jeden z najbardziej wpływowych zespołów w historii black metalu, zapowiedział swoją obecność w Polsce na trzech koncertach w marcu 2024 roku. Rozpoczynając swoją trasę w Poznaniu 9 marca w klubie Tama, zespół przeniesie swoją mroczną energię do Katowic, gdzie wystąpi 10 marca w klubie P23. Trasa zakończy się wielkim finałem 11 marca w warszawskim klubie Proxima, co obiecuje być wyjątkowym wydarzeniem dla polskich fanów ekstremalnych brzmień.

Zobacz również: Carpathian Forest na Wacken Open Air 2023 [ZDJĘCIA]

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 10 stycznia, o godzinie 11:00. Bilety dostępne będą w punktach sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska.

Wizyta Carpathian Forest w Polsce to doskonała okazja, aby na żywo doświadczyć mocy i pasji, jaką przekazuje ten kultowy zespół. Każdy z koncertów obiecuje być niezapomnianym przeżyciem dla fanów black metalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *