Projekt Matylda / Łukasiewicz wystąpi w Katowicach

Projekt Matylda / Łukasiewicz czyli Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz wystąpi w Katowicach

W 2022 roku Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz współpracowali przy płycie „Rzeczy ostatnie” zespołu Polskie Znaki. Od tamtego czasu kontynuują współpracę, owocem czego są głośne single i płyta zapowiedziana na przełom 2023/2024.

Matylda / Łukasiewicz wystąpią w Katowicach. Data, miejsce, bilety

Data: 21 kwietnia 2024
Miejsce: Katowice, Kinoteatr Rialto
Bilety w sprzedaży pod tym linkiem
19:00 – otwarcie, 20:00 – start wydarzenia
Projekt Matylda / Łukasiewicz wystąpi w następującym składzie:
Matylda Damięcka, Radek Łukasiewicz i Kajetan Pietrzak

Matylda / Łukasiewicz – kilka słów o projekcie

Radka Łukasiewicza znamy doskonale z zespołów Pustki czy Bisz/Radex, ale także pisania dla innych m.in. Brodki, Artura Rojka, Piotra Zioły. Matylda to dobrze znana aktorka i rysowniczka z Instagrama, która konfrontuje odbiorców z często niewygodnymi tematami. W duecie Matylda Damięcka śpiewa i odpowiada za oprawę wizualną projektu, a Radek Łukasiewicz za produkcję. Debiutancki singiel „Matka” odbił się szerokim echem wśród polskiej publiczności i uzyskał już przeszło milion odsłuchań na platformach streamingowych. Zespół wypuścił również single „Mężczyźni”„Czuły barbarzyńca” ,,Zamknąć” ,,Nudny rok” i ,,Nie stało się nic”.

Nadchodzący album, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu, jest pełen historii, które dotykają kwestii życia kobiet i mężczyzn we współczesnym świecie. To opowieść o zwykłym życiu w niezwykłej formie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *