Psychodeliczny Atrocious Filth wyda reedycję „OVV” na winylu. Pospiesz się, jeśli chcesz ją mieć w swojej kolekcji

Historia Atrocious Filth zaczęła się w 1991 r. w Olsztynie. Reedycja „OVV” stanowi dowód na to, że zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Atrocious Filth wyda „OVV” na białym, limitowanym winylu.

„OVV” to trzeci album olsztynian.  Ilość egzemplarzy limitowanych wynosi 333 sztuk. Materiał został zremasterowany oraz wzbogacony graficznie. Wydawcą jest polska wytwórnia Moans Music.

Atrocious Filth wyda reedycję „OVV” na winylu

Płyta nagrana została w składzie: Andrzej Choromański (gitara), Tomasz Bardega (wokal) i Leszek Rakowski (bas) z Bartkiem Kuźniakiem jako producentem oraz gościnnie: Gerard Niemczyk, Tony Kinsky i Agnieszka Połubińska.

Atrocious Filth to jeden z tych zespołów, którego próba zaklasyfikowania do tego lub innego gatunku muzyki jest z góry skazana na niepowodzenie. Można jedynie próbować opisać ich muzykę przez takie słowa jak awangarda, ale w przypadku Atrocious Filth to zaskakujące podejście w aranżacji, nieszablonowość kompozycji oraz brutalność i bezkompromisowość brzmienia mogą jedynie przybliżyć pomysł tego zespołu na siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *