Rockstadt Extreme Fest 2024 z nowym ogłoszeniem! Czy warto wybrać się na festiwal w Rumunii?

Rockstadt Extreme Fest to największy festiwal metalowy we Wschodniej Europie. Organizatorzy ogłosili kolejnego headlinera imprezy. Czy warto wybrać się na tę imprezę do Rumunii?

Rockstadt Extreme Fest 2024 odbędzie się już po raz dziesiąty i z tej okazji rozkład jazdy tej imprezy robi się naprawdę gorący. Czy warto udać się do samego serca legendarnej Transylwanii na festiwal metalowy? Sami zobaczcie!

Rockstadt Extreme Fest z nowym headlinerem!

Lato w tym roku jest obfite w muzyczne wydarzenia nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Turystyka festiwalowa staje się coraz bardziej popularna. Często na festiwalach w Polsce możemy spotkać wielu gości zza granicy. Oczywiście w drugą stronę też to działa i coraz więcej rodaków decyduje się na festiwalowe wakacje poza granicami kraju. Jednym z ukochanych miejsc muzycznych pielgrzymek jest Brutal Assault w Czechach oraz niemiecki Wacken Open Air. Oba te festiwale są napakowane po brzegi fantastycznymi wykonawcami! Rockstadt Extreme Fest to jedyny w swoim rodzaju, największy metalowy fest we Wschodniej Europie! W tym roku line up imprezy jest niesamowicie soczysty! Szczególnie dla fanów starego, dobrego grania!

Organizatorzy przedstawili headlinera, który odwiedzi imprezę w Transylwanii. Jest to nie kto inny jak nasza delegacja z Polski- zespół Behemoth! Będziemy mogli zobaczyć ich wyśmienite show, które zakończy festiwalowy wtorek 30 lipca!

Czytaj także: Wielka czwórka „Teutońskiego Thrashu” wystąpi na Rockstadt Extreme Fest 2024 w Rumunii. Co za porywczy rozkład jazdy!

Rockstadt Extreme Fest 2024. Kto zagra na festiwalu?

Wśród wykonawców będziemy mogli zobaczyć prawdziwe legendy takie jak: KreatorSodom, Destruction, Amon AmarthOpeth, Testament, The Exploited, Dimmu BorgirAbbathParadise LostExodusKK Priest czy Leprous. W roli headlinera pojawi się Behemoth. Ale to nie jedyny akcent z Polski. Podczas festiwalu będziecie mogli usłyszeć chłopaków z Dopelord.

Organizatorzy przewidują dość duże zainteresowanie festiwalem, dlatego został dodany drugi kamping, w którym będzie można się rozbić na czas trwania imprezy. Koszt rozbicia namiotu to ok 30 euro. Pole namiotowe będzie usytuowane w samym sercu Rasnova w przepięknym parku Promenada Sissi Park. Na Green Camping Zone będziecie mogli znaleźć zaplecze sanitarne (prysznice, toalety, bieżącą wodę). Oba pole namiotowe będą dowoziły festiwalowiczów specjalnymi autobusami na miejsca imprezy.

Oczywiście to nie wszyscy wykonawcy, którzy pojawią się podczas pięciodniowego metalowego święta w sercu Transylwanii! Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony tej imprezy, żeby znaleźć szczegółową listę wykonawców ogłoszonych do tej pory.

Rockstadt Extreme Fest – aktualny plakat imprezy

Rockstadt Extreme Fest 2024. Daty, miejsce i bilety

Rockstadt Extreme Fest 2024 odbędzie się w dniach 31 lipca – 4 sierpnia w Twierdzy Rasnov w Rumunii. Jest to największy festiwal metalowy w tej części Europy. Ta impreza to również świetna alternatywa dla zachodnich festiwali, szczególnie biorąc pod uwagę cenę karnetów i noclegi (Będziemy Was informować, niebawem jak najlepiej się tam dostać, oraz co warto zobaczyć w okolicy).

Bilety wciąż są dostępne na stronie festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *