Download Festival 2024 z nowymi ogłoszeniami. Zobacz kto dołączył do rozkładu jazdy tej imprezy

Download Festival 2024 ogłosił kolejną porcję wykonawców, którzy pojawią się podczas tegorocznej edycji w Castle Donnington Park w Anglii.

Download Festival to zdecydowanie największy i najpopularniejszy festiwal z muzyką alternatywną na Wyspach Brytyjskich. Odbywa się on co roku w legendarnym miejscu- Castle Donnington. W tym roku odbędzie się dwudziesta pierwsza edycja tej imprezy. Organizatorzy ogłosili kolejną porcję wykonawców, którzy staną na scenach festiwalu!

Download Festival 2024. Kto dołączył do składu?

Organizatorzy imprezy w tym roku postawili na zespoły z przełomu lat 2000 oraz na młodą muzyczną gwardię. Wśród headlinerów znaleźli się artyści tacy jak: Queens Of Th Stone Age, Fall Out Boys, Avenged Sevenfold, Pantera, Machine Head czy Bad Omens. Nie zabraknie zespołów, które wzbudzają sentyment: Limp Bizkit czy też The Offspring. Po zeszłorocznej edycji festiwalu, na którym zagrała między innymi Metallika, zdania wśród fanów muzyki są bardzo podzielone. Jedni są zachwyceni line upem a drudzy wręcz przeciwnie.

Tymczasem organizatorzy przedstawili 22 nowych wykonawców, którzy pojawią się na festiwalu w Castle Donnington. Download Festival 2024 został uzupełniony przez zespoły takie jak: Enter Shikari, Tom Morello, Black Stone Cherry, Frank Carter & The Rattlesnakes, The Struts, Of Mice & Men, Busted, Wheatus, Electric Callboy. Jest to dość ciekawy zestaw i wiemy na pewno, że przyciągnie pod scenę wielu fanów z całego świata!

Download Festival 2024 aktualny plakat imprezy

Czytaj także: Download Festival 2024 ogłasza wykonawców. Zobacz kto zagra w przyszłym roku w Castle Donnington

Download Festival 2024. Data miejsce i bilety

Tegoroczna edycja Download Festival odbędzie się 14 – 16 czerwca 2024 w Donnington Park (Anglia). Festiwal odbywa się dosłownie „za płotem” lotniska East Midlands (Idealna informacja dla tych, którzy chcieliby przylecieć do Anglii i poczuć niesamowity klimat tej imprezy).

Karnety Early Birds wyprzedały się w mgnieniu oka! Ale inne opcje wejściówek są nadal dostępne. Jest również możliwość zakupu karnetu na raty, co jest naprawdę świetną opcją w dzisiejszych czasach!

Karnety kupisz na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *