Rockstadt Extreme Fest dodaje jeden dodatkowy dzień! Szykuje się prawdziwe metalowe szaleństwo!

Rockstadt Extreme Fest ogłosił dodatkowy dzień trwania imprezy! Metalowe szaleństwo rozpocznie się już 30 lipca!

Organizatorzy Rockstadt Extreme Fest się nie patyczkują i ogłaszają dodatkowy dzień festiwalu! Jeśli tak ma wyglądać 10 rocznica największej metalowej imprezy we Wschodniej Europie, to aż głupio byłoby się na niej nie pojawić.

Rockstadt Extreme Fest 2024. Zobacz kto zagra podczas festiwalu

Rockstadt Extreme Fest odbywa się w Rumunii i jest największym metalowym świętem w tej części Europy. Tej imprezie towarzyszy niesamowity klimat, ponieważ odbywa się w sercu legendarnej Transylwanii! To nie tylko muzyka, ale też historyczne monumenty w zasięgu ręki! Rockstadt to również, świetna atmosfera i organizacja na wysokim poziomie. To wydarzenie może być świetnym powodem, żeby odwiedzić piękną Rumunię i spędzić swój wakacyjny urlop wśród dźwięków muzyki.

Podczas Rockstadt Extreme Fest 2024 wystąpią między innymi: KreatorSodom, Amon AmarthOpeth, Testament, The Exploited, Dimmu BorgirAbbathParadise LostExodusKK PriestLeprous i wielu innych. Jest to także jedna z tych imprez, która stawia na różnorodność gatunkową i braku nudy. Zapewniamy, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Rockstadt Extreme Fest – aktualny plakat imprezy

Dodatkowy dzień pełen metalowego szaleństwa

Organizatorzy postanowili zrobić frajdę fanom ciężkich brzmień i dodali „day 0”, którego headlinerem będzie Behemoth. Wiemy też, że tego dnia pojawi się 5 dodatkowych zespołów, które nie zostały jeszcze ogłoszone. Wszyscy, którzy zakupili karnety festiwalowe, nie powinni się martwić, ponieważ ich wejściówka obejmuje „day 0”.

Organizatorzy przewidują dość duże zainteresowanie festiwalem, dlatego został dodany drugi kamping, na którym będzie można się rozbić na czas trwania imprezy. Koszt rozbicia namiotu to ok. 30 euro. Pole namiotowe będzie usytuowane w samym sercu Rasnova w przepięknym parku Promenada Sissi Park. Na Green Camping Zone będziecie mogli znaleźć zaplecze sanitarne (prysznice, toalety, bieżącą wodę). Oba pole namiotowe będą dowoziły festiwalowiczów specjalnymi autobusami na miejsca imprezy.

Zobacz także: Wielka czwórka „Teutońskiego Thrashu” wystąpi na Rockstadt Extreme Fest 2024 w Rumunii. Co za porywczy rozkład jazdy!

Rockstadt Extreme Fest 2024. Daty, miejsce i bilety

Rockstadt Extreme Fest 2024 odbędzie się w dniach 30 lipca – 4 sierpnia w Twierdzy Rasnov w Rumunii. Jest to największy festiwal metalowy w tej części Europy. Ta impreza to również świetna alternatywa dla zachodnich festiwali, szczególnie biorąc pod uwagę cenę karnetów i noclegi (Będziemy Was informować, niebawem jak najlepiej się tam dostać, oraz co warto zobaczyć w okolicy).

Bilety wciąż są dostępne na stronie festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *