Sepultura zagra na Bloodstock Open Air Festival 2023

Niekwestionowana legenda metalu, zespół Sepultura dołączył do składu Bloodstock Open Air Festival 2023.

Powstała w 1984 roku w brazylijskim Belo Horizonte Sepultura, to przykład artysty niespokojnego, który nigdy nie stoi w miejscu. Założona przez braci Cavalera formacja skutecznie opiera się wszelkim kryzysom, także personalnym, i nic sobie nie robi z utyskiwania dziennikarzy, czy fanów w social mediach. Robi zaś wszystko, aby przede wszystkim realizować artystyczne ambicje, także poza granicami metalu. Od 2011 roku skład Sepultury jest niezmienny: Andreas Kisser (gitara) , Paulo Jr. (gitara basowa), niesamowity bębniarz Eloy Casagrande i wokalista Derrick Green.

Sepultura dołączyła do składu Bloodstock Open Air Festival 2023

Wczoraj, 15 października 2022 na swoim oficjalnym profilu Bloodstock Open Air Festival zamieścił krótką wiadomość od Andreasa Kissera – gitarzysty Sepultury. Muzyk nie może doczekać się koncertów w Europie. Brazylijczycy mieli okazję stanąć na bloodstockowej scenie dwukrotnie. Sepultura pojawiła się tu w 2012 i 2015 roku. Andreas bardzo dobrze wspomina ten czas.


W jego dość treściwej wiadomości, możemy dowiedzieć się, że zespół będzie głównie wykonywał utwory z ostatniej płyty „Quadra” wydanej w 2020 roku, ale nie zabraknie również starszych utworów.

Bloodstock Open Air Festival 2023. Daty, miejsca, bilety

Bloodstock Open Air Festival jest jednym z największych metalowych festiwali na Wyspach Brytyjskich odbywających się co roku w Catton Park w hrabstwie Derbyshire. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 10-13 Sierpnia. Organizatorzy poinformowali, że bilety Early Birds i większość opcji karnetów VIP są wyprzedane.


Wśród wykonawców pojawią się między innymi: Megadeath, Killswitch Engage, In Flames, Anthrax czy Decapitated

WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.bloodstock.uk.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *