Smash Into Pieces zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]

To był niezwykły wieczór pełen energii i muzycznej magii, którym z pewnością zapadł głęboko w nasze serca. Smash Into Pieces, skandynawski zespół rockowy, który zdobywał popularność na całym świecie dzięki 7 albumom i ponad pół miliardowi streamów, stworzył niezapomniane widowisko podczas swojego koncertu w Krakowie.

Wszystko rozpoczęło się w 2009 roku, kiedy to cztery bardzo różne, ale wyjątkowe osobowości odnalazły się po raz pierwszy na scenie. Benjamin „Banjo” Jennebo na gitarze, urodzony, by zabawiać innych. Per Bergquist na gitarze, mastermind z fetyszem do szczegółów. Chris Adam Hedman Sörbye, wokalista z tytanowymi strunami głosowymi. APOC na perkusji, posiadający umiejętności superbohatera, DJ-a i perkusisty w jednym – jest liderem Smash! Te cztery wyjątkowe postacie razem tworzą SmashSound, który można najlepiej opisać jako mieszankę surowego rocka, electro i popu. Nazwali to Electro Rock!

Smash Into Pieces w Krakowie. Zdjęcia

W 2020 roku Smash wydał ważny album koncepcyjny, otwierając tym samym historię, którą ujawniali poprzez serię teledysków, wprowadzając nas w świat Arcadii – świat cyfrowy. Rok 2021 przyniósł wydanie szóstego studyjnego albumu „A New Horizon”, który stanowił zamknięcie historii Arcadii.

Zobacz również: Kult zagrał w Krakowie. To był niesamowity wieczór [ZDJĘCIA]

Jednak na tym nie koniec, najnowszy album „Disconnect” oznacza początek nowej ery. Koncert Smash Into Pieces był pełen niesamowitych wrażeń, dynamicznych brzmień i pełnych pasji wykonawców. Każda piosenka była jak eksplozja dźwięków i emocji, które porwały publiczność do tańca i śpiewu. Charyzmatyczny Chris Adam Hedman Sörbye na scenie dosłownie rozpalał publiczność swoim wokalem, a reszta zespołu dostarczała mu potężnego wsparcia muzycznego.

Nie sposób zapomnieć o wizualnym spektaklu – dynamiczne światła, efekty specjalne i wizualizacje doskonale pasowały do energii muzyki i tworzyły niepowtarzalną atmosferę. Koncert Smash Into Pieces był nie tylko koncertem, to był muzyczny spektakl, który pozostawił niezapomniane wrażenia.

Dla wszystkich obecnych to był wieczór, który na pewno na długo pozostanie w pamięci – koncert, który udowodnił, że Smash Into Pieces to prawdziwa siła na scenie muzycznej, gotowa na nowe wyzwania i tworzenie nowej ery muzycznej ekscytacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *