Mariusz Duda i Lech Janerka już za tydzień wydają swoje płyty (debiutancki Mariusza Dudy i najnowszy Lecha Janerki)

Już za tydzień, 17 listopada, ukażą się dwa albumy dwóch niezależnych Artystów – introwertyków: Lecha Janerki i Mariusza Dudy.

Lech Janerka po 18 latach wydaje najnowszy solowy album „Gipsowy odlew falsyfikatu”. Jest to długo oczekiwany album ikony polskiego rocka, Lecha Janerki.

Mariusz Duda zaś wydaje swój pierwszy solowy album „AFR AI D”.

Zobacz także: Mariusz Duda (Riverside, Lunatic Soul) prezentuje kolejnego singla z solowego albumu

Najnowszy album Lecha Janerki

Lech Janerka to prawdziwy rebeliant na polskiej scenie muzycznej. Od ponad czterech dekad pozostaje niezależnym artystą, żyjącym z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nie przeszkodziło mu to stać się bacznym obserwatorem codzienności, zarażać cudowną ironią, nie tracąc przy tym powagi, a jednocześnie bawiąc się z nami słowem i formą. Przedstawiamy singla promującego najnowszy solowy album artysty (Dupa jak sofa)

Mariusz Duda wydaje solowy album

Najnowszy album Mariusza nosi tytuł „AFR AI D” i jest to koncept album zainspirowany tematem lęku przed sztuczną inteligencją. Tym razem na albumie dominuje elektronika, której zdecydowanie bliżej jest do rocka, a na płycie pojawiają się także gitarowe solówki. Album promują trzy single: „Embracing The Unknown”, „Bots’ Party” i najnowszy „I Love To Chat With You”.

Płyty „Gipsowy Odlew Falsyfikatu” i „AFR AI D” można nabyć w sklepie internetowej Mystic Productions.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *