Steve Hogarth – magia na wyciągnięcie ręki

Steve Hogarth już za półtora miesiąca wystąpi w Łódzkiej Wytwórni

To zawsze są wyjątkowe koncerty, świąteczne. Na scenie jest ustrojone drzewko i lampki. Gram też to, na co aktualnie mam ochotę, lub o co poproszą fani, mogą też trafić się covery. Doskonale się wtedy bawię. Stąd brak stałej setlisty. Jest w tym element magii chwili. Zresztą świetnie wspominam wszystkie koncerty w Polsce!

Steve Hogarth w wywiadzie dla „Strefa Music Art”

Zobacz także: Nie traktuję siebie tak poważnie, jak kiedyś- wywiad ze Steve’em Hogarthem

Szykuje się magiczny wieczór i wyjątkowe wydarzenie.

Steve Hogarth w Polsce. Data, miejsce, bilety

Steve Hogarth wystąpi 07.12.2023 w łódzkiej Wytwórni

Ceny biletów (w przedsprzedaży/ siedzące):

  • Kategoria 1 – 250 PLN
  • Kategoria 2 – 220 PLN
  • Kategoria 3 – 210 PLN
  • Kategoria 4 – 190 PLN

Bilety nadal dostępne w srzedaży na stronach:

shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie), www.eventim.plwww.ebilet.pl

Steve Hogarth – informacje o artyście

Steve Hogarth to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów na scenie progrockowej. Posiadacz niesłychanej skali głosu. Od 1989 roku wokalista Marillion, z którym nieustannie święci sukcesy artystyczne. W 1997 roku wydał swój pierwszy solowy album „Ice Cream Genius”. Materiał nagrywał z Richardem Barbieri (Porcupine Tree) oraz muzykami znanymi z zespołu Blondie. Jego solową dyskografię zamyka wydany w 2017 roku album „Colours Not Found In Nature”,  nagrany ze szwedzkim zespołem Isildurs Bane, natomiast w marcu zeszłego roku ukazała się najnowsza płyta Marillion, „An Hour Before It’s Dark”. Zanim Steve dołączył do Marillion, wcześniej występował w zespole The Europeans, z którym nagrał płyty „Vocabuary” (1983), „Live” (1984) i „Recurring Dreams” (1984). Potem wraz z Colinem Woore tworzył grupę How We Live, która w 1987 roku wydała album „Dry Land”.

Podczas występu 7 grudnia w łódzkiej Wytwórni wokalista zaprezentuje specjalnie przygotowany repertuar, w którym obok jego solowych dokonań i utworów z repertuaru zespołu Marillion nie zabraknie również piosenek wykonawców, których darzy szczególnym sentymentem. Podczas swoich występów Steve wdaje się w rozmowy i interakcje z widzami podczas których opowiada historyjki i anegdoty ze swego życia. Zapowiada się magiczny i wyjątkowy wieczór. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *