Steve Hogarth w świątecznym klimacie

Już za niespełna dwa tygodnie, 7 grudnia Steve Hogarth wystąpi w łódzkiej Wytwórni.

Co to był za wieczór! Występ Steve’a Hogartha w Warszawie był niezwykle udany. Podzielony na dwie części trwał blisko 3 godziny zamiast planowanych niespełna 2. Koncert miał świąteczny charakter, na scenie stała choinka, a publiczność chętnie przyniosła bombki, które mogła osobiście zawiesić na drzewku podczas koncertu. Steve – podobnie jak miało to miejsce w Gdańsku w 2018 roku – wykonał dla nas po polsku kolędę „Cicha Noc” na koniec podstawowego setu. Świąteczny był również utwór „Have Yourself a Merry Little Christmas„.

Nie zabrakło licznych piosenek z repertuaru Marillion, zarówno tych częściej wykonywanych jak „Afraid of Sunlight„, „Easter„, czy tych rzadziej jak „It’s Not Your Fault„. Na wyróżnienie zasługuje również wykonanie utworu „Neverland„. Usłyszeliśmy także piosenki z solowej płyty „Ice Cream Genius” oraz liczne covery jak „The Day Before You Came” z repertuaru Abby, czy będące już żelazną pozycją na występach h: „Famous Blue Raincoat” Leonarda Cohena czy „Life on Mars?” Davida Bowiego.

tak ostatni polski występ artysty w warszawskim Palladium wspomina oficjalny polski fanklub Marillion – The Web Poland

Zobacz także: Nie traktuję siebie tak poważnie, jak kiedyś- wywiad ze Steve’em Hogarthem

Steve Hogarth w Polsce. Data, miejsce, bilety

Steve Hogarth wystąpi 07.12.2023 w łódzkiej Wytwórni

Ceny biletów (w przedsprzedaży/ siedzące):

  • Kategoria 1 – 250 PLN
  • Kategoria 2 – 220 PLN
  • Kategoria 3 – 210 PLN
  • Kategoria 4 – 190 PLN

Bilety jeszcze w srzedaży na stronach:

shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie), www.eventim.plwww.ebilet.pl

Steve Hogarth – informacje o artyście

Steve Hogarth to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów na scenie progrockowej. Posiadacz niesłychanej skali głosu. Od 1989 roku wokalista Marillion, z którym nieustannie święci sukcesy artystyczne. W 1997 roku wydał swój pierwszy solowy album „Ice Cream Genius”. Materiał nagrywał z Richardem Barbieri (Porcupine Tree) oraz muzykami znanymi z zespołu Blondie. Jego solową dyskografię zamyka wydany w 2017 roku album „Colours Not Found In Nature”,  nagrany ze szwedzkim zespołem Isildurs Bane, natomiast w marcu zeszłego roku ukazała się najnowsza płyta Marillion, „An Hour Before It’s Dark”. Zanim Steve dołączył do Marillion, wcześniej występował w zespole The Europeans, z którym nagrał płyty „Vocabuary” (1983), „Live” (1984) i „Recurring Dreams” (1984). Potem wraz z Colinem Woore tworzył grupę How We Live, która w 1987 roku wydała album „Dry Land”.

Podczas występu 7 grudnia w łódzkiej Wytwórni wokalista zaprezentuje specjalnie przygotowany repertuar, w którym obok jego solowych dokonań i utworów z repertuaru zespołu Marillion nie zabraknie również piosenek wykonawców, których darzy szczególnym sentymentem. Podczas swoich występów Steve wdaje się w rozmowy i interakcje z widzami podczas których opowiada historyjki i anegdoty ze swego życia. Zapowiada się magiczny i wyjątkowy wieczór. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *