Sylosis zapowiada premierę płyty teledyskiem do singla „A Sign Of Things To Come”

Najnowszy album Sylosis ukaże się 8 września, a już w grudniu razem z Malevolence wystąpią na dwóch koncertach w Polsce

Malevolence to już gwiazdorzy nurtu – mają groove, mają ciężar i hity nie z tej planety. W tym roku powrócą do Polski już drugi raz, tym razem w towarzystwie: Sylosis, Guilt Trip oraz Justice for the Damned!

𝗠𝗔𝗟𝗘𝗩𝗢𝗟𝗘𝗡𝗖𝗘 metalcore:
Malevolence to jedna z najważniejszych nazw wśród młodych i gniewnych dzisiejszego metalcore’u. Doskonale wiedzą, jak łączyć pierwotną agresję nurtu z zaraźliwie przebojowymi melodiami, a nawet podpartrywać rozwiązania z innych gatunków tak, by wciąż brzmieć spójnie. Czy jest w tym tak żelazna rytmika, że wściekły mosh to podstawa? Owszem. Czy w refrenach znajdziecie hooki przebojowe do tego stopnia, że od razu nauczycie się ich na pamięć? No, jasne! Czy rolę urozmaicaczy pełnią tu nienachalne wtręty z okolic bezlitosnego konstruktu southern-sludge’owego? Owszem. Oni będą legendarni, już na to pracują. Kto był na ubiegłorocznym Mystic Festival, ten wie.

𝗦𝗬𝗟𝗢𝗦𝗜𝗦  metalcore, melodic death metal:

metalcore, melodic death metal:
Sylosis to Trivium dzisiejszych czasów – formacja, która szeroką paletę aspiracji i inspiracji pakuje w świetnie napisane, maksymalnie zaangażowane emocjonalnie kawałki. Brytyjczycy chętnie odwołują się do wczesnych lat melodyjnego death metalu, a thrashowe cięcia również nie są im obce.

„A Sign Of Things To Come”, tytułowy utwór z nadchodzącego albumu Sylosis, ukaże się 8 września nakładem Nuclear Blast Records

𝗚𝗨𝗜𝗟𝗧 𝗧𝗥𝗜𝗣  metalcore:

Kiedy ci goście wchodzą na scenę, roznoszą wszystko. W opcji koncertowej muzyka Guilt Trip to wspaniała sprawa. Bo ich metalcore jest skupiony głównie na wszelkich odcieniach agresji: bliskie thrashowi riffy, zwolnienia siekane znienacka i wokal tak bardzo bliski temu, co prezentowało Power Trip. Zero półśrodków, sama esencja.

 𝗝𝗨𝗦𝗧𝗜𝗖𝗘 𝗙𝗢𝗥 𝗧𝗛𝗘 𝗗𝗔𝗠𝗡𝗘𝗗  metalcore, deathcore:

Czy Justice for the Damned to najbardziej bezlitosna grupa w tym potężnym zestawieniu? Bez dwóch zdań. Zręby stylu wybudowali na wszelkich wykładnikach z metalcore’owego podręcznika, ale jeszcze chętniej poszukują w brutalnym do granic deathcorze. Rzeźnia i brak litości? Odnotowane.

Szczegóły koncertów Malevolence + Sylosis, Guilt Trip, Justice For The Damned

8 XII 2023 / Kraków – Kamienna 12
9 XII 2023 / Warszawa – Klub Proxima

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Organizator Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *