Testament w studiu nagraniowym. Nowa płyta jest coraz bliżej!

Weterani thrash metalu – Testament, weszli do studia. Praca nad nowym wydawnictwem rusza pełną parą!

Wwczoraj na oficjalnym profilu grupy Testament pojwiły się zdjęcia wokalisty – Chucka Billy’ego w studiu nagraniowym Sterling Sound. Czyżby oznaczało to, że Chuck spędził weekend na nagrywaniu wokali na nowe wydawnictwo?

Testament pracuje nad nowym albumem

Już od jakiegoś czasu chodzą pogłoski o pracy nad nowym albumem zespołu. I tym razem mamy twarde dowody na to, że praca idzie naprzód! Wczoraj na oficjalnym koncie zespołu na platformie Facebook, pojawiły się zdjęcia Chucka Billy’ego w studiu nagraniowym.

W poprzednich wywiadach muzycy wspominali, że przyszły rok będzie pod znakiem nowego wydawnictwa. Kiedy ma się ono pojawić, jeszcze nie wiadomo.

Czytaj także: Testament jest na dobrej drodze do studia nagraniowego. Trwają prace nad nowym albumem.

Testament powróci do Europy

Fani zespołu mogą spodziewać się koncertów Testament podczas letnich festiwali w Europie. Na dzień dzisiejszy chłopaki z Kalifornii ogłosili swoje koncerty na dwóch festiwalach. Pierwszy z nich to Brutal Assault odbywający się po sąsiedzku w dniach 7 – 10 sierpnia w Twierdzy Josefov w Czechach. A drugi to oczywiście już dawno wyprzedany Wacken Open Air w Niemczech, który będzie mieć miejsce 31 lipca – 3 sierpnia.

Testament na Wacken Open Air

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *