Testament jest na dobrej drodze do studia nagraniowego. Trwają prace nad nowym albumem.

Legenda thrash metalu- Testament pracuje nad nowym albumem. Są na dobrej drodze, żeby zahaczyć o studio nagraniowe!

Mamy dobrą informację dla fanów grupy Testament. Zespół intensywnie pracuje nad nowym materiałem. Jeśli wszystko pójdzie z planem, dostaniemy „zabójczy” album już w przyszłym roku. Aktualnie chłopaki goszczą w Europie, grając podczas letnich festiwali. My mieliśmy okazję ich widzieć w Gdańsku podczas Mystic Festival.

W wywiadzie dla Loud TV przeprowadzonym podczas francuskiego Hellfest gitarzysta, Eric Peterson, podzielił się informacją o postępach w tworzeniu utworów do kontynuacji albumu „Titans Of Creation” z 2020 roku.

„Z powodu COVID była duża luka nad pracami. Ale teraz się przygotowujemy nad powrotem do przygotowania nowego materiału, który nastąpi po tej (europejskiej) trasie. Więc nie mogę się doczekać. Mamy już napisanych około pięciu, sześciu piosenek. Prawdopodobnie spróbuję to skończyć, kiedy wrócę do domu. A potem, miejmy nadzieję, wejdziemy do studia nagraniowego zaraz przed naszą trasą w Japonii. Rok 2024 powinien stoi pod znakiem nowego wydawnictwa Testament”

Peterson powiedział, że jego zdaniem nowy materiał Testament brzmi „zabójczo”. Muzyk również dodał:

„Jestem fanem tego materiału. Jeśli chodzi o mnie, nie wydałbym czegoś, co mi nie podchodzi. Muszę być fanem tego co aktualnie robię. Muszę dostać gęsiej skórki.

My przypominamy, że Testament wystąpił podczas pierwszego dnia Mystic Festival w Gdańsku. Jeśli chcecie sobie powspominać ten koncert, zapraszamy do galerii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *