The Australian Pink Floyd Show w Krakowie. Zdjęcia i relacja

The Australian Pink Floyd Show, najbardziej znany tribute band wykonujący muzykę Pink Floyd zagrał w Krakowie. Fantastyczny show odbyło się w Tauron Arenie. Zobacz koniecznie zdjęcia z koncertu!

Była to już jedenasta wizyta zespołu w naszym kraju. Ale The Australian Pink Floyd Show po raz pierwszy zagrał w Krakowie. Fantastyczny show odbyło się w Tauron Arenie. Zobacz koniecznie zdjęcia z koncertu!Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 r. w katowickim Spodku, z roku na rok zbierając coraz bardziej entuzjastyczne recenzje i aplauz fanów.

Metal Hammer Festival przeniesiony na 2021. Kto zagra?

Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko, które zdoła sprostać legendzie.


The Australian Pink Floyd Show w Krakowie

Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd, spowodowały, że krakowski show wierną rekonstrukcją występów legendarnych Floydów. Muzycy z niebywałym pietyzmem podeszli do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych samych instrumentów, na których grali słynni Brytyjczycy.

Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór „Comfortably Numb”! W rezultacie The Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‚tribute band’ zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

The Australian Pink Floyd Show – koncert w Polsce. Gdzie kupić bilety?

The Australian Pink Floyd Show zagra w Polsce. Zespół wystąpi 22 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia w ramach trasy All That You Feel 2021 World Tour. Bilety w sprzedaży od 14 sierpnia 2020.

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW – ALL THAT YOU FEEL 2021 WORLD TOUR

22.02.2021 – Wrocław, Hala Stulecia
Rozpoczęcie koncertu: godz. 20.00
Otwarcie bram: godz. 18.30

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • I kategoria – 185/ 205 PLN
  • II kategoria – 170/ 190 PLN
  • III kategoria – 150/ 170 PLN
  • IV kategoria – 130/ 150 PLN

Bilety do nabycia od 14 sierpnia, godz. 10.00 na stronach:

shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie),  www.eventim.plwww.ebilet.pl, www.biletin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *