Therapy? na jedynym koncercie w Polsce

Jeden z najważniejszych zespołów w historii alternatywnego rocka powraca do Polski! Legendarna grupa Therapy? z Irlandii Północnej wystąpi na jedynym koncercie w naszym kraju, który odbędzie się 14 listopada w warszawskim klubie Proxima.

To wydarzenie, które nie może umknąć miłośnikom muzycznych eksploracji i energetycznego brzmienia. Therapy? to formacja, która od ponad trzech dekad nieustannie kreuje swoją własną ścieżkę muzyczną. Rozpoczęli od noise rockowych mini-albumów „Babyteeth” i „Pleasure Death”, by przejść do kultowych albumów „Troublegum” i „Infernal Love” w połowie lat 90. W nowym tysiącleciu zyskali status ikon alternatywnego rocka, a ich muzyka jest połączeniem różnorodnych wpływów i niepowstrzymanej chęci eksperymentowania.

Therapy? w Polsce

Współpraca z wytwórnią A&M w 1992 roku przyniosła zespołowi Therapy? sukces komercyjny, a wiele singli, takich jak „Teethgrinder”, „Screamager”, „Nowhere” i „Stories”, znalazło się w notowaniach UK Top 40. Działalność zespołu była tak bogata i różnorodna, że w 2020 roku ukazała się biografia zatytułowana „So Much For The 30 Year Plan”, a już w maju 2023 roku światło dzienne ujrzy 16. album grupy zatytułowany „Hard Cold Fire”.

Zobacz również: Steve Hogarth – magia na wyciągnięcie ręki

Na koncercie w Warszawie, jako support, zobaczymy norweski zespół Bokassa, który łączy stoner rock/metal z przebojowym punkiem, tworząc wyjątkową mieszankę nazwaną przez nich „stoner punk”. Bokassa to grupa, która nie tylko zdobyła uznanie wśród fanów, ale także miała okazję supportować takie legendy jak Mastodon, Judas Priest i Metallica na stadionowych trasach koncertowych po Europie i Wielkiej Brytanii. W 2021 roku wydali swój trzeci album „Molotov Rocktail”, który odniósł sukces w rodzimym kraju, zajmując 18. miejsce na liście najlepiej sprzedających się albumów.

To będzie wieczór pełen muzycznej mocy i niezapomnianych dźwięków. Lars Ulrich z Metalliki określił Bokassę jako „niesamowicie zajebistą”, więc możemy się spodziewać czegoś wyjątkowego na koncercie w Proximie.

Therapy? gdzie kupić bilety

Nie przegapcie tego wyjątkowego wieczoru z muzyką na najwyższym poziomie! Bilety są już dostępne https://bit.ly/THERAPY_WARSAW, https://bit.ly/THERAPY_WWA_KOLEKCJONERSKI. Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska

Zaplanujcie swoją muzyczną podróż do Warszawy 14 listopada 2023 roku na koncert Therapy? i Bokassy. To będzie wydarzenie, które zapisze się w waszej pamięci na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *