Till Lindemann z Rammstein odwiedzi Polskę. Solowy koncert w Katowicach!

Till Lindemann, wokalista niemieckiego zespołu Rammstein, ma dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę – solowy koncert w Polsce! Dowiedz się więcej o tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością przyciągnie tłumy miłośników muzyki Tilla i Rammstein.

Wokalista Rammstein nie próżnuje i postanowił wyruszyć w solową trasę koncertową. Podczas „Till Lindemann Tour 2023” odwiedzi wiele miast, a jednym z nich będzie właśnie Katowice w Polsce!

Trasa koncertowa „Till Lindemann Tour 2023”

Koncert Tilla Lindemanna odbędzie się 26 listopada 2023 roku w Katowickim Spodku. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie będzie można kupić już od 2 maja, a ich ceny będą się wahać od 225 do 475 złotych.

Na koncercie Tilla Lindemanna nie zabraknie również supportów. W roli rozgrzewających publiczność wystąpią zespoły Aesthetic Perfection i Phantom Vision.

Jak kupić bilety na koncert Tilla Lindemanna w Polsce?

Bilety na koncert Tilla Lindemanna w Katowicach będą dostępne pod linkiem https://pl.mticket.eu/en/katowice/till-lindemann-674.html

Rammstein w Polsce. Daty i miejsca koncertów.

Miłośnicy wokalisty będą mieli okazję zobaczyć swojego idola już w wakacje, bowiem Rammstein wystąpi w Polsce tego lata. Zespół zagra dwa koncerty w na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Pierwszy koncert 30 lipca jest wyprzedany. Drugi koncert odbędzie się w tym samym miejscu 31 lipca. Bilety do nabycia na stronie organizatora – Live Nation Polska.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *