Wacken Open Air 2023. Znamy czwartego headlinera i pełny skład festiwalu

Organizatorzy Wacken Open Air zapowiedzieli, że w przyszłym roku na festiwalu zagrają między innymi Iron Maiden i Megadeth. Teraz poznaliśmy pełny skład imprezy, a organizatorzy z okzaji Wielkanocy ogłosili kolejne metalowe gwiazdy.

Dzisiaj, z okazji Niedzieli Wielkanocnej, dla miłośników muzyki metalowej na całym świecie przygotowano coś wyjątkowego. Organizatorzy największego festiwalu metalowego na świecie – Wacken Open Air – ogłosili pełny skład artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji imprezy.

Wacken Open Air – ogłoszono pełny skład festiwalu

Czwartym headlinerem, który zagra na Wacken Open Air, jest legendarne Helloween. Zespół, który nie jest obcy na metalowej scenie, uwielbia dynie, ale niekoniecznie interesuje się jajkami. Fani będą mieli okazję zobaczyć ich na jednej scenie z ponad 40 innymi artystami, zarówno legendarnymi jak i nowicjuszami.

Kolejnym ogromnym zaskoczeniem na liście gwiazd, jest Biohazard. Zespół przyjedzie na festiwal w oryginalnym składzie, co oznacza, że fani będą mieli okazję zobaczyć Billy’ego Grazadiela, Bobby’ego Hambela, Danny’ego Schulera i Evan’a Seinfelda po ponad 10 latach.

Wacken Open Air 2023. Kto jeszcze wystąpi na festiwalu w Niemczech

Wśród artystów, którzy wystąpią na festiwalu, znajdą się takie zespoły jak Saltatio Mortis, Santiano, Igorrr, Vixen, Leaves Eyes, Brands of Sacrifice, Terror, Skyline, Peter Pan Speedrock, Cypecore, Empire State Bastard, Twilight Force, The Vintage Caravan, Eivor, Crematory, Tanzwut, Mr. Hurley & die Pulveraffen, Raging Speedhorn, Harpyie, Ad Infinitum, Frozen Soul, Ereb Altor, Riot City, Dezperadoz, The Good the Bad and the Zugly, Havukruunu, Marco Mendoza, Ye Banished Privateers, Neverland in Ashes, Screamer, Venues, Brunhilde, Our Promise, Eyes, Autumn Bride, Sable Hills, All Hail The Yeti, Focus, Asrock, Frog Bog Dosenband oraz die beschissenen Sechs!

Organizatorzy festiwalu mają nadzieję, że skład artystów spełni oczekiwania fanów i pozwoli na świetną zabawę podczas tegorocznej edycji Wacken Open Air.

Od ponad 30 lat w małej miejscowości Wacken na północy Niemiec odbywa się jeden z największych i najważniejszych festiwali, który dla wielu fanów ciężkiego grania z całego świata stanowi synonim tego co najlepsze w rockowo-metalowej muzyce. Wszystkie informacje o imprezie znajdziesz pod tagiem Wacken Open Air.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *