Wokalistka Nightwish – Floor Jansen entuzjastycznie zapowiada koncerty nadchodzącej trasy

Wokalistka fińskiej grupy Nightwish – Floor Jansen u której na początku października przeszła operację wycięcia guza nowotworowego z piersi, w mediach społecznościowych przekazała tym razem bardzo dobre wiadomości.

Dobre wieści! Jestem wolna od raka! Operacja usunęła wszystko, co było nowotworowe i nie mam przerzutów!

– napisała Artystka.

W lutym Floor ma podać się rutynowej, miejscowej radioterapii pooperacyjnej, żeby zyskać pewność co do stanu jej zdrowia.

Gwiazda symfonicznego metalu aktualnie wraca do zdrowia po przebytej operacji i już 20 listopada rozpoczyna europejską trasę koncertową z Nightwish promującą album „Human. :II: Nature.”, którą entuzjastycznie zapowiada, jednocześnie dziękując fanom za wsparcie.

Po operacji odzyskuję energię i czuję ogromną ulgę, że się udało! Nie jestem w 100% sprawna, ale nie mam wątpliwości, że koncerty dadzą mi siłę, której potrzebuję, aby dać z wami czadu na nadchodzącej europejskiej trasie. Dziękujemy za Wasze niesamowite wsparcie i życzenia.

Nightwish na jedynym koncercie w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Finska legenda symfonicznego metalu, zespół Nightwish, wystąpi już 14 grudnia 2022 roku w Arenie Gliwice. Gościem specjalnym trasy będzie grupa Beast In Black, promująca obecnie album „Dark Connection”, a w roli supportu zagra również Finska formacja Turmion Kätilöt.

KNOCK OUT MUSIC STORE (bilety kolekcjonerskie na płytę) https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/nightwish-beast-in-black-turmion-katilot-general-admission
eBILET.pl (bilety na sektory oraz na płytę) https://sklep.ebilet.pl/225461456345235463
EVENTIM.pl (bilety na sektory oraz na płytę) https://www.eventim.pl/artist/nightwish/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *