Wspaniały koncert 50 Cent w Atlas Arena [ZDJĘCIA]

Ikona rapu Curtis „50 Cent” Jackson wystąpił w łódzkiej Atlas Arena. Koncert w Polsce był jednym z przystanków artysty podczas trasy koncertowej „The Final Lap Tour 2023. Dodatkowo na scenie zaprezentowali się również Busta Rhymes, oraz Jeremih.

50 Cent, zdobywca nagród EMMY® i GRAMMY®, wyruszył w światową trasę koncertową, by uczcić 20. rocznicę swojego debiutanckiego albumu, “Get Rich or Die Tryin’”. Trasa The Final Lap Tour została wyprodukowana przez Live Nation i objęła swoim zasięgiem zarówno Amerykę Północną, oraz Europę. W niedzielny, październikowy wieczór 50 Cent wystąpił w Łodzi w Atlas Arena. W trakcie łódzkiego koncertu artysta wykonał dziesiątki hitów, a także te utwory, które nie były wykonywane na żywo od dziesięcioleci. Gwiazdę wieczoru wspierali goście specjalni Busta Rhymes, a także Jeremih.

Uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych i płodnych artystów muzycznych swoich czasów, 50 Cent zdobył sławę dzięki swojemu bijącemu rekordy popularności debiutanckiemu albumowi “Get Rich or Die Tryin’”. Od tego czasu sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie i otrzymał najbardziej prestiżowe wyróżnienia. Jackson wykorzystał swoją popularność do osiągnięcia niezrównanego sukcesu jako przedsiębiorca, aktor, reżyser i producent wykonawczy. Od “Get Rich or Die Tryin’” będącego jednym z najszybciej sprzedających się albumów w historii do podpisania jednej z najbardziej lukratywnych umów w świecie hip-hopu – sprzedając Vitaminwater, Jackson nadal bije rekordy. Obecnie posiada rekord dla najwyżej ocenianej premiery serialu w telewizji Starz dzięki „Power Book II: Ghost”.

Zobaczcie galerie z koncertu.

Jeremih w Atlas Arena

Busta Rhymes jako gość specjalny

50 Cent dał niesamowity koncert w Łodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *