Znamy support przed polskim koncertem Pearl Jam. Kogo zagra?

Pearl Jam zagra 14 lipca 2022 Krakowie. Kto zagra przed gwiazdą?

22 października 2020 roku minęło 30 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach studyjnych, setkach wyjątkowych występów na żywo i oficjalnych bootlegów koncertowych zespół ciągle cieszy się uznaniem krytyków i sukcesem komercyjnym – sprzedał ponad 85 milionami albumów na świecie i w 2017 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Kto zagra przed Pearl Jam?

Koncert Pearl Jam odbędzie się 14 lipca 2022 w krakowskiej Tauron Arenie. Przed gwiazdą wieczoru pojawi się White Reaper z Louisville, KY. Jak czytamy w oświadczeniu, jest to „szybki, głośny, nakręcony zespół, budujący swój muzyczny rodowód z tej samej studni inspiracji, która dała nam muzyczny powiew Van Halen i mocnego powerpunka Ramones, a także pop-rocka Cheap Trick”.

Amerykańska grupa wydała dotąd 3 studyjne albumy – debiutancka płyta ”White Reaper Does It Again” ukazała się w 2015, 2 lata później zespół wydał „The World’s Best American Band”. Dyskografię zamyka album „You Deserve Love” z 2019 roku.

Pearl Jam w Polsce: Data, miejsce, bilety

14 lipca 2022
Tauron Arena Kraków

Bilety w cenie od 335 PLN w sprzedaży na Ticketmaster

Wcześniej zakupione bilety zachowają ważność na wszystkie przełożone koncerty. Fani, którzy nie mogą uczestniczyć w koncertach w nowych terminach, powinni skontaktować się z punktem zakupu biletu w celu uzyskania informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *