Another Pink Floyd wystąpią w Krakowie. Gościem specjalnym będzie Marek Raduli [DATA,MIEJSCE,BILETY]

Another Pink Floyd – pochodzący z Krakowa tribute band wykonujący muzykę zespołu Pink Floyd 7 stycznia wystąpi w Kijów Centrum. Gościnnie z muzykami na scenie pojawi się Marek Raduli (ex- Budka Suflera, Banda i Wanda)

Another Pink Floyd – Gość specjalny Marek Raduli.

Kraków – 07.01.2023 – Kino Kijów al. Krasińskiego 34
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 120zł, 110zł, 99zł, w dniu koncertu 140zł, 130zł, 120zł

Bilety do nabycia:

Kino Kijów al. Krasińskiego 34

BILETY ELEKTRONICZNE:

Kino Kijów: https://kupbilet.kijow.pl/MSI/mvc/pl?sort=Flow&date=2023-01-07&datestart=0

Bilety z systemu Ticketmaster https://www.ticketmaster.pl/event/26863 (Przy zakupie biletów on-line nienaliczane są żadne dodatkowe opłaty manipulacyjne)

Bilety z systemu eBilet https://sklep.ebilet.pl/83316593106354358

Bilety z sieci EMPIK: https://empikbilety.pl/wydarzenie/another-pink-floyd-oraz-specjalny-gosc-marek-raduli-krakow/styczen-2023

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/wydarzenie/another-pink-floyd-oraz-specjalny-gosc-marek-raduli-krakow/styczen-2023

Another Pink Floyd

7 stycznia 2023 na scenie Kina Kijów przy al. Krasińskiego 34 wystąpi zespół Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo, a na krakowski koncert zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another gościnnie wystąpi Marek Raduli – bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak Budka Suflera i Bajm

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.
Okres świąteczny sprzyja zaprezentowaniu niespodzianek muzycznych dlatego tym razem oprócz najbardziej znanych utworów Pink Floyd, które muszą się pojawić zespół sięgnie także po rzadziej wykonywane suity których widzowie bardzo często domagają się na koncertach.

Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe.
Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: “Shine On You Crazy Diamond”, „Wish You Were Here” , „Another Brick in The Wall”, “Sorrow, What Do You Want From Me” czy “High Hopes” a także te z początku okresu działalnosci zespołu.

Nie siedź w domu idź na koncert !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *