BASINFIREFEST 2023 Czechy – potwierdzono pierwsze zespoły!

Pierwsze ogłoszone gwiazdy festiwalu Basinfirefest 2023: Airbourne, Pain, Queensrÿche, Tankard.

Na stronie festiwalu ruszyła właśnie przedsprzedaż pierwszej puli biletów na festiwal Basinfirefest 2023, zaplanowany na 22-25 czerwca w miejscowości Spalene Porici w regionie pilźnieńskim.

Jednocześnie ze sprzedażą pierwszej puli biletów ogłoszono nie tylko pierwsze potwierdzone zespoły zespoły, ale także jednego z headlinerów festiwalu, którym jest australijska maszyna rock’n’rollowa AIRBOURNE ogłoszona już na edycję mającą się odbyć w 2020 roku.

Na festiwalowej scenie pojawi się też PAIN, elektro-industrialny projekt Petera Tägtrena z Hypocrisy, który po dwóch płytach z Lindemannem – projekcie z wokalistą Rammsteinem, planuje wreszcie wrócić do koncertowej aktywności Pain .

To dla nas również wielki zaszczyt zdobyć progowe giganty QUEENSRŸCHE. Przyjdą z nową, fantastyczną płytą „Digital Noise Alliance”, która jest kontynuacją odrodzenia zespołu.

Nowy album zaprezentuje również thrashowy klasyk TANKARD, który wystąpi w Basin po raz pierwszy i zbiegnie się z 40-tą rocznicą powstania zespołu. Piwo będzie się lało strumieniami!

Więcej informacji na stronie festiwalu: https://basin.cz/cs


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *