Blanks wystąpi w Warszawie

Blanks przyjedzie do Warszawy 1 lipca 2022

‼️Blanks‼️ przyjedzie do Warszawy latem przyszłego roku w ramach trasy Nothing Lasts Forever And That’s OK

WARSZAWA 📍Hybrydy

🗓1.06.2022

Informacje i bilety 👉www.LiveNation.pl

👉 Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczyna się 3.11.2021 o 11:00

👉 Przedsprzedaż Ticketmaster Polska Polska rozpoczyna się 4.11.2021 o 11:00

👉 Sprzedaż ogólna rozpoczyna się 5.11.2021 o 11:00

Blanks wyprzedał wszystkie swoje koncerty w 2021 roku, dlatego przedłuża europejską trasę Nothing Lasts Forever And That’s OK o 18 koncertów. Podczas tej trasy zaskoczy swoich fanów starymi i nowymi utworami. To będzie, jak dotąd, największa trasa Blanks. Dzięki swoim entuzjastycznym utworom, takim jak What You Do To Me oraz Never Hate I Ever, oraz emocjonalnym jak I’m Sorry – Blanks będzie mógł pokazać swoją różnorodną muzyczną paletę na scenach w całej Europie.
Pamiętasz piosenkę graną podczas tego wspaniałego lata spędzanego z przyjaciółmi? I w jaki cudowny i melancholijny sposób czujesz się dzięki temu wspomnieniu teraz? To właśnie chce osiągnąć Blanks swoją muzyką. A ze swoim debiutanckim albumem „Nothing Lasts Forever, And That’s OK”, który ma ukazać się 29 października, jest na to gotowy.

Zaczynający jako producent sypialni w domu rodzinnym, pochodzący z Holandii 24-letni autor piosenek, Blanks, jest najbardziej obiecującym artystą indie-pop pochodzącym z Holandii. Podróżował po świecie jako „podekscytowany muzyczny chłopak”, jego ducha nie była w stanie zniszczyć nawet pandemia. Blanks jak zawsze pozostał optymistą i natychmiast napisał i wydał podnoszącą na duchu piosenkę z kwarantanny z dziwacznymi ruchami tanecznymi.
Blanks zawsze szuka sposobów na nawiązanie kontaktu ze swoimi fanami, a dzięki mediom społecznościowym są oni zaangażowani bardziej niż kiedykolwiek! To sprawia, że Blanks jest częścią nowej fali artystów, takich jak Conan Grey, Troye Sivan i Shawn Mendes, którzy odnieśli sukces w dużej mierze dzięki swoim bardzo zaangażowanym fanom online. Bawiąc się Instagramem i wchodząc w interakcję z fanami, Blanks często prosi ich o uczestniczenie w procesie pisania piosenek, co skutkuje natychmiastowymi bopami, takimi jak „Wave”, „Bittersweet” i „Higher”. Jego kanał YouTube „Music by Blanks” ma obecnie ponad 1,3 miliona subskrybentów a artysta wyraża na nim swoją nieograniczoną miłość do muzyki, np. podczas serii „Blanks Invites”,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *