Dave Lombardo i romantyczna ballada? Posłuchaj świątecznego utworu, który opublikował perkusista

Dave Lombardo to perkusista przede wszystkim kojarzony z cięższymi brzmieniami. Muzyk grający w metalowej legendzie, jaką jest Slayer czy Testament, opublikował nastrojową, świąteczną piosenkę.

Dave Lombardo to wyśmienity perkusista, którego nie trzeba Państwu przedstawiać. Muzyk wszystkim kojarzy się raczej z tą cięższą stroną metalu. Tym razem Dave pokazał nam jednak zupełnie inną stronę swojej twórczości. Lombardo opublikował na swoim profilu YouTube świąteczny utwór, który został wspólnie napisany i nagrany przez perkusistę i jego żonę Paulę. Próżno szukać w nim podwójnej stopy czy ciężkich riffów. „The Gift” – bo taki nosi tytuł ta nastrojowa ballada, która jest idealna na wyciszenie się, po świątecznych pracach domowych czy zakupach. Ta romantyczna ballada ma mało wspólnego ze znanymi nam świątecznymi przebojami. Polecamy nawet tym, którzy nie przepadają za hitami od Wham czy Mariah Carey. Nie wierzycie? Posłuchajcie sami. (najlepiej z kubkiem gorącej czekolady!)

A my przypominamy, że w przyszłym roku będzie okazja do zobaczenia Dave w akcji podczas Mystic Festival w Gdańsku, gdzie wystąpi razem z zespołem Testament.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *