Deathstars z nowym albumem wystąpi w Warszawie i w Krakowie już w ten weekend.

Deathstars wraca do Polski z nowym materiałem, a ich gośćmi będą: Priest i Liv Sin.

Ich metal jest zimny, wręcz cybernetyczny, a zawartość tekstowa mało optymistyczna, ale gdy usłyszycie te hity, przepadniecie. W maju zespół powraca po dziewięcioletniej przerwie z “Everything Destroys You”, a dotychczasowe zapowiedzi krążka zapowiadają, że będzie jak zawsze – niepokojąco, ciężko, z zaznaczonym w utworach elektronicznym pulsem.

Deathstars wraca do Polski

Widać, że prawie dekada przerwy dobrze im zrobiła, bo w materiałach promocyjnych emanują pasją jeszcze większą niż przedtem. Jeśli chcecie rytmicznego industrialu, w którym mrok przedstawiony jest z glamową wręcz gracją

Czytaj także: Premiera najnowszego albumu DEATHSTARS z którym przyjadą do polski na dwa koncerty!

„Everything Destroys You” to piąty studyjny album Deathstars który premierę miał 5 maja 2023 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast. 

Priest na koncertach w Polsce

Taneczna elektronika, odrobina industrialowego chłodu i rozmarzono-przebojowa melodyka synth-wave’u? Tak jest, Priest mają to wszystko, a nawet więcej, bo ich krzykliwy, niemal cyberpunkowy wizerunek świetnie koresponduje z tą muzyką. Owszem, całość brzmi bardzo chwytliwie i przyjemnie, ale opowiada o najciemniejszych zakamarkach ludzkiego umysłu i rzeczach nieprzyjemnych. Koncert tych Szwedów to coś jak impreza na koniec świata – apokalipsa nadchodzi, więc tańczmy póki jeszcze możemy.

Liv Sin w Polsce już w ten weekend

Muzycznie Liv Sin to byt w pełni współczesny. Teoretycznie gra heavy metal, ale bez zastygania w tradycji. Jest tu miejsce na jaskrawy klawiszowy pasaż, są okazjonalne wątki bliskie nawet metalcore’owi, a wszystko dźwiga jakże charyzmatyczna wokalistka, czyli Liv Jagrell. Jej charyzma to rzecz niepodrabialna, absolutnie konieczna do doświadczenia na żywo.

Gdzie i kiedy zagrają DEATHSTARS w Polsce?

Deathstars + Priest, Liv Sin

3 XII 2023 / Kraków – hala Kamienna12, ul. Kamienna 12
4 XII 2023 / Warszawa – klub Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22

Bilety na koncerty Deathstars w Polsce w sprzedaży na https://knockoutmusicstore.pl (bilety kolekcjonerskie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *