Frozen Sun Fest z kolejnym muzycznym ogłoszeniem. Kto dołączył do składu imprezy?

Frozen Sumer Fest 2023 nie zwalnia tempa i ogłosił kolejnego wykonawcę, który zagra podczas festiwalu tego lata w Warszawie. Zobacz kto tym razem dołączył do line-upu. Tym razem jest to zagraniczna grupa.

Organizatorzy Frozen Sun Fest 2023 rozpędzili się na maksa z muzycznymi ogłoszeniami. Druga edycja imprezy odbędzie się na początku lata, a my już znamy garść zespołów, które pojawią się na scenie w Progresji. Pierwszym ogłoszonym wykonawcą jest Batushka Krzysztofa Drabikowskiego. Pojawi się także fenomenalny projekt Ukć, który zagra pierwszy raz na żywo. Dużą dozę hałasu dostarczą nam bydgoski Unbeaten oraz It Follows. Fani oldschoolowego hardcore nie będą rozczarowani, ponieważ na scenie zagości również warszawski From Today. Idąc za hardcorowym ciosem, organizatorzy ogłosili jedną z głównych niespodzianek tego wydarzenia. Proszę Państwa, na scenie pojawi się pięcioosobowy skład z gorącej Portugalii. Nie kto inny jak Devil In Me. Chłopaki sprawią, że na pewno podczas koncertu świat zawiruje w młynie.

Devil In Me na Frozen Sun Fest

Frozen Sun Fest 2023. Data i miejsce wydarzenia.

Druga edycja Frozen Sun Fest odbędzie się 24 czerwca. Festiwal cięższych brzmień będzie miał miejsce w warszawskim klubie Progresja.

Strona festiwalu: www.frozensunfest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *