Harp Twins wraz z Wolfgang Twins na dwóch koncertach w Polsce

Harp Twins wraz z Wolfgang Twins wystąpią na dwóch koncertach w Polsce. Gościem specjalnym obu koncertów będzie grupa Lyrre

Asgaardian Events zaprasza na dwa koncerty Harp Twins ft. Volfgang Twins w Polsce na przełomie lutego i marca. Gościem specjalnym koncertu będzie grupa Lyrre. Koncerty te są częścią europejskiej trasy koncertowej zespołu.

Zobacz także: Lyrre, As Night Falls i Sacrimonia zagrali w Krakowie. Przed nimi krótki występ zagrał duet Jarzmo

Harp Twins ft. Wolfgang Twins + Lyrre w Polsce. Daty, miejsca, bilety

29.02.2024 – Kraków, Gwarek. Bilety w cenie od 60 zł: eBilet, Ticketclub, kupbilecik, kolekcjonerskie .
Otwarcie bram: 19:00, start: 19:30

01.03.2024 – Warszawa, VooDoo Club. Bilety w cenie 80 pln dostępne na wejściu w dniu koncertu, płatne gotówką.
Otwarcie bram: 19:00, start: 19:30

Harp Twins

Camille Karie i Kennerly Caye Kitt to amerykańkie harfistki, które komponują, aranżują i występują jako The Harp Twins. Siostry Kitt wydały w Internecie ponad 100 singli, a także dziewięć fizycznych albumów z coverami i oryginalnymi piosenkami. Pojawili się w kilku filmach.

Wolfgang Twins

Drømil i Drømal Vølfgang to identyczni bliźniacy muzycy, artyści i rzemieślnicy. Zainspirowani naturą, mitologią i swoim dziedzictwem, wyrażają siebie poprzez tworzenie. Bliźniacy to wszechstronni artyści, którzy tworzą przede wszystkim muzykę, obrazy i ilustracje, a także są utalentowanymi budowniczymi. Są także kaskaderami! Ich artystyczna stylizacja i inspiracja wywodzą się z mitów nordyckich i są napędzane ich wyobraźnią.

Lyrre

Zespół założony przez Michalinę Malisz (ex-Eluveitie) i Piotra Martusia (Netherfell), łączy organiczne brzmienie liry korbowej z metalem i elektronicznymi inspiracjami w postaci bogato zaaranżowanych produkcji. Nowoczesny songwriting i współpraca z takimi artystami jak Noah Sebastian z Bad Omens (w roli współproducenta) sprawiły, że wydany w marcu 2023 roku debiutancki album zespołu “Not All Who Dream Are Asleep” zdobył serca fanów rozmaitych gatunków, od metalu symfonicznego, po power, folk, a nawet prog metal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *