InterTony Festiwal 2023 – kolejne ogłoszenia – Calm Hatchery

Ósma edycja nie może obejść się bez metalowego uderzenia – Calm Hatchery wystąpi u boku Sick Of It All oraz Schizmy już 17 czerwca w Chojnicach!

Nie ma zbyt wielu okazji, by zobaczyć na żywo tę słupską death metalową grupę. Jednak Ci, którzy byli obecni na ubiegłorocznym Thunder Fest, raczej nie zaprzeczą – chłopakom forma nie spada. Śpieszcie się ich zobaczyć!

To nie koniec metalowych ogłoszeń. Festiwal InterTony od pierwszej edycji łączy różne gatunki muzyczne i przeróżnych ludzi.

Chojnice odwiedzą muzycy z miast partnerskich, tym sposobem gościć będziemy metalowe, stonerowe i punk-rockowe projekty z Niemiec, Francji i Holandii. Zespoły działają w duchu idei DIY i są połączone z organizacjami, będącymi partnerami tegorocznego festu. Kolejne projekty będziemy ogłaszać sukcesywnie .

Za organizację festiwalu odpowiada Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej, partnerami wydarzenia są: Chojnickie Centrum Kultury, stowarzyszenie muzyków rockowych Rockinitiative Emsdetten e.V., centrum młodzieżowe Jongerencentrum Cerberus z Hengelo oraz stowarzyszenie Musikoblokos z Bayeux we Francji.

Wydarzenie: https://fb.me/e/3UXitxBaa

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW RUSZA 7 MARCA – I PULA ILOŚCIOWO OGRANICZONA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *