Jesienią Apocalyptica powróci do Polski na dwa koncerty

Zapraszamy na dwie polskie odsłony trasy koncertowej Apocalyptica Plays Metallica vol. 2 Tour 2024 do Krakowa i Warszawy.

Legendarna debiutancka płyta Finów doczeka się kontynuacji, zatem 𝐀𝐩𝐨𝐜𝐚𝐥𝐲𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚 ogłasza długą trasę koncertową. Plays Metallica Vol. 2 Tour to kolejny etap podróży, która rozpoczęła się w 1996 roku, kiedy wiolonczeliści z prestiżowej Akademii Sibeliusa w Helsinkach złożyli symfoniczny hołd największym z thrashowej Wielkiej Czwórki. Album „𝐏𝐥𝐚𝐲𝐬 𝐌𝐞𝐭𝐚𝐥𝐥𝐢𝐜𝐚 𝐛𝐲 𝐅𝐨𝐮𝐫 𝐂𝐞𝐥𝐥𝐨𝐬” okazał się światowym fenomenem, a w Polsce pokrył się złotem.

Czytaj również: „The Epic Apocalypse” w Gdańsku – Epica i Apocalyptica [ZDJĘCIA]

Musiało minąć wiele lat i setki koncertów, by historia zatoczyła krąg, a zbuntowani klasycy powrócili do korzeni. „To niesamowite, że po tylu latach nasz hołd dla Metalliki wciąż tak przemawia do ludzi. Możliwość dzielenia się naszą miłością do muzyki Metalliki z publicznością na żywo jest absolutnie magicznym doświadczeniem. Tym razem wchodzimy z naszym show na nowy poziom, więc już nie możemy się doczekać tych koncertów i wspólnej zabawy z fanami!” – komentuje Eicca Toppinen, założyciel i lider zespołu.

Szczegóły koncertów Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024 w Polsce:

15 października – Kraków, Studio
16 października – Warszawa, Progresja

Bilety trafią do sprzedaży już 23.02 o godz. 10:00 i będą dostępne w serwisie eBilet.pl oraz w Knock Out Music Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *