KK’S PRIEST udostępnia singiel „Strike Of The Viper” z albumu „The Sinner Rides Again”

Były gitarzysta Judas Priest K.K. – Downing z nowym zespołem KK’S PRIEST już 29 września wyda nakładem Napalm Records swój drugi album, „The Sinner Rides Again”

Oficjalny teledysk do trzeciego singla z albumu „The Sinner Rides Again” to „Strike Of The Viper”. Najnowszy album KK’S Priest „The Sinner Rides Again” to potężne heavy metalowe połączenie kultowych muzyków JUDAS PRIEST Downinga i Tima „Rippera” Owensa (wokal) wraz z gitarzystą A.J. Mills (HOSTILE), basistą Tony Newton (VOODOO SIX) i perkusistą Sean Elg (DEATHRIDERS, CAGE).

KK’s Priest rozbujało Bloodstock Festival! Zobacz galerię z tego koncertu!

„The Sinner Rides Again” zawiera dziewięć utworów wyprodukowanych i napisanych przez Downinga, a zmiksowanych i zmasterowanych przez Jacoba Hansena. W zeszłym miesiącu KK’S PRIEST wydało pierwszy singiel z „The Sinner Rides Again”, utworu zatytułowanego „One More Shot At Glory”.

Downing powiedział o „The Sinner Rides Again”:

„Aby kontynuować dziedzictwo tradycyjnego rocka i metalu, którego mam szczęście być częścią od ponad 50 lat, najnowszy album „The Sinner Rides Again” został wydany aby zabrać słuchacza w podróż, która jest zarówno prawdziwa, jak i fikcyjna ze swoimi bohaterami, czasami niejednoznaczna. Te utwory pozwalają wyobraźni wszystkich fanów tego wspaniałego gatunku muzyki uciec od rzeczywistości i dołączyć do nas, aby kontynuować nasze heavy metalowe doświadczenia.”

Ogromną i misterną grafikę „The Sinner Rides Again” stworzył utalentowany artysta Andy Pilkington.

„The Sinner Rides Again” lista utworów

01. Sons Of The Sentinel
02. Strike Of The Viper
03. Reap The Whirlwind
04. One More Shot At Glory
05. Hymn 66
06. The Sinner Rides Again
07. Keeper Of The Graves
08. Pledge Your Souls
09. Wash Away Your Sins

K.K. założył KK’S PRIEST po tym, jak JUDAS PRIEST odrzucił jego ofertę ponownego dołączenia do zespołu na trasę koncertową z okazji 50. rocznicy powstania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *