Marduk rozpoczął swoją europejską trasę koncertową w Warszawie [ZDJĘCIA]

Zespół Marduk koncertem w Warszawie rozpoczął swoją europejską trasę koncertową. Trasa promuję ostatnie wydawnictwo zespołu „Memento Mori”. W Warszawie, szwedzkich black metalowców wspierały zespołu Origin i Doodswens.

Warszawski koncert Marduk, który odbył się 2 kwietnia 2024 w warszawskiej Proximie, był pierwszym koncertem jaki zespół zagrał na swojej trasie koncertowej po Europie. Kolejnym przystankiem jaki zespół zaliczy w Polsce dzień później jest Kraków. To nie koniec bardzo dobrych wieści dla fanów, bo już za miesiąc Marduk powróci do Polski, aby zakończyć swoją europejską trasę, dwoma koncertami we Wrocławiu (4 maja), oraz Poznaniu (5 maja).

Marduk nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół na scenie black metalowej istnieje od przeszło 30 lat. Przez ten czas Marduk prezentuje swoją wysoką formę. Nie inaczej było w Proximie, gdzie zespół zaprezentował swój najnowszy materiał „Momento Mori”, który ujrzał światło dzienne we wrześniu ubiegłego roku. Poza kawałkami z najnowszej płyty, fani mogli również usłyszeć stare i sprawdzone utwory. Warszawski koncert to kolejny dowód na to, że Marduk jest muzycznie jak i koncertową ekstraklasą.

Galeria z warszawskiego koncertu na dole artykułu.

Bilety na pozostałe koncerty Marduk w Polsce

Zespół Marduk zagra 4 koncerty w Polsce w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej najnowszy album „Momento Mori”. Poza koncertem w Warszawie, zespół będzie można zobaczyć:

03.04.24, Kraków, Kwadrat https://www.eventim.pl/event/marduk-origin-doodswens-goscie-klub-kwadrat-18108089/

04.05.24, Wrocław, A2 https://www.eventim.pl/event/marduk-origin-doodswens-goscie-centrum-koncertowe-a2-18108091/

05.05.24, Poznań, Tama https://www.eventim.pl/event/marduk-origin-doodswens-goscie-klub-tama-18108090/

Marduk podczas koncertu w Proximie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *