Michael Bublé w Polsce. Do koncertu w Krakowie zostało 18 dni!

27 stycznia 2023 roku Michael Bublé wyrusza w trasę koncertową – Higher Tour 2023! Jednym z przystanków jest Kraków. Gdzie kupisz bilety?

Mający na swoim koncie liczne nagrody Grammy i Juno, Michael Bublé zawsze miał jasno określone cele. Było tak, gdy podpisywał kontrakt z Reprise Records i jest tak teraz – po premierze jego jedenastej płyty studyjnej.

Michael Bublé w Polsce

Po pierwsze, obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków American Songbook, ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokal i miłość do tych ponadczasowych melodii. Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami. Trzecim i najważniejszym dla niego zadaniem było zaprezentowanie całej tej pięknej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną.

Podczas każdego koncertu zawsze śpiewał prosto z serca piękne pieśni miłosne, rozśmieszał, płakał, tańczył i zachwycał tłumy z całego świata na wyprzedanych arenach i stadionach. Chciał, aby jego występy były legendarne. Udało mu się to osiągnąć bez problemu, co wykraczało poza jego najśmielsze marzenia. Wieloplatynowy wokalista/autor tekstów/producent/humanista nie zwalnia tempa, a fani mogą się o tym przekonać dzięki jego nowemu albumowi i trasie koncertowej: https://www.michaelbuble.com/tour

Michael Bublé w Polsce. Bilety

Bilety na koncert Michaela Bublé będzie można nabyć na stronie LiveNation oraz Ticketmaster.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 21 września od godz. 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 22 września od godz. 10:00
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 23 września od godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *