Mötley Crüe i Def Leppard w Polsce. Zobacz jakim samolotem przylecą!

Def Leppard i Motley Crue zagrają w Polsce w ramach trasy „The World Tour”. Zobacz, czym zespoły podróżują na trasie!

Def Leppard i Mötley Crüe idą za ciosem i po największej północnoamerykańskiej trasie stadionowej w 2022 roku, na którą sprzedano ponad 1,3 miliona biletów, wyruszają w podróż po Europie. Zobacz, czym podróżują!

Niedawno Tommy Lee z Mötley Crüe pochwalił się na swoich mediach społecznościowych, czym podróżują grupy na trasie. Tutaj możecie obejrzeć, jak wygląda on z zewnątrz.

Mötley Crüe i Def Leppard kontynuują wspólną trasę koncertową

Mötley Crüe i Def Leppard odbyli wspólną trasę koncertową latem i jesienią 2022, noszącą nazwę „The Stadium Tour”. Była to jedna z najbardziej oczekiwanych tras koncertowych wśród fanów rocka, którzy od dłuższego czasu czekali na powrót tych dwóch legendarnych zespołów na scenę.

W ramach trasy Mötley Crüe i Def Leppard grali na stadionach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, wraz z dwoma innymi zespołami – Poison i Joan Jett & the Blackhearts. Wszyscy artyści wykonali swoje największe przeboje, które podbiły serca fanów na całym świecie.

„The Stadium Tour” został ogłoszony 4 grudnia 2019 roku i miał się odbyć latem 2020 roku. Później ogłoszono, że trasa zostanie przesunięta na 2021 rok z powodu pandemii. Trasa została ponownie przesunięta na 2022 rok z powodu tych samych okoliczności i finalnie zaczeła się 16 czerwca 2022 roku w Atlancie w stanie Georgia i zakończyła się 9 września 2022 roku w Las Vegas w stanie Nevada. Wtedy włałśnie członkowie Def Leppard zapowiedzieli, że europejska wersja koncertów odbędzie się w 2023 roku. Daty wydarzeń w Ameryce Łacińskiej i Europie zostały ogłoszone 20 października 2022 roku, Jednym z przystanków jest Polska.

„The Stadium Tour 2022” była jednym z największych wydarzeń muzycznych 2022 roku i udowodniła, że rock’n’roll nadal ma wielu oddanych fanów, którzy chętnie przychodzą na koncerty swoich ulubionych zespołów, by wspólnie świętować mocną, energetyczną muzykę.

Def Leppard i Motley Crue w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Trasa rozpocznie się w sobotę, 18 lutego 2023, w Meksyku. Oba zespoły udadzą się do Europy w maju i już 31 maja 2023 roku Def Leppard i Motley Crue zagrają w krakowskiej TAURON Arenie.

Bilety można lupić na stronie organizatora www.livenation.pl oraz Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *