Myrath prezentuje najnowszy poruszający teledysk

Myrath prezentuje swój nowy singiel „Candles Cry” wraz z poruszającym teledyskiem, a 8 marca premiera najnowszego albumu.

Zespół Myrath 8 marca wydaje swój najnowszy krążek „Karma”. Singlem promującym to wydawnictwo jest „Candles Cry”. Do bardzo wyjątkowego i osobistego dla członków zespołu utworu „Candles Cry” powstał teledysk wyreżyserowany przez Rafa Reyntjensa i nakręcony w maju 2023 roku w Belgradzie (Serbia). Piosenka opowiada o wewnętrznym konflikcie i tym do czego może prowadzić, jeśli decydujemy się go nie rozwiązywać.

Ta piosenka jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ jest to pierwszy duet wokalny, który śpiewam z Zaherem. Na początku to nie miało tak wyglądać. Przedstawiłem moją interpretację refrenu Zaherowi, a on powiedział: «Uwielbiam twój głos. Więc chciałbym, żebyś to zaśpiewał! Ta piosenka opowiada o utracie wolnej woli przez żołnierzy, którzy nie wiedzą już, którą sprawę powinni wspierać

— mówi Kevin Codfert (producent i klawiszowiec Myrath)

Myrath konsekwentnie przesuwa granice metalu i podbija serca fanów na całym świecie swoim unikalnym brzmieniem. „Karma” to charakterystyczna dla Myrath mieszanka metalu progresywnego i bliskowschodnich dźwięków. Od „To The Stars”, utworu otwierającego płytę,  po urzekająco piękny „Child Of Prophecy” – ten album zabierze słuchaczy w teatralną podróż przez świat mitów i legend. Nowe utwory ukazują muzyczną wirtuozerię i kreatywność, które uczyniły Myrath jednym z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych zespołów metalowych.

„Pochodzący  z Tunezji Myrath jest prawdopodobnie najbardziej niedocenianym zespołem w historii. Ich nowy album naprawdę mnie ekscytuje – mają w sobie coś świeżego i są świetni na scenie. Zagrali na małej scenie w Wacken, gdzie nikt nie przynosi więcej niż gitary i wzmacniacze. Oni przywieźli sprzęt na dwóch ciężarówkach. To było niesamowite!” – tak mówi o Myrath Pär Sundström z zespołu Sabaton.

Zespół Myrath wystąpi 2 sierpnia na fesiwalu Pol’and Rock.

Myrath: „Karma” – szczegóły wydawnictwa

Tracklista albumu przedstawia się następująco:

 1. To The Stars
 2. Into The Light
 3. Candles Cry
 4. Let It Go
 5. Words Are Failing
 6. The Wheel Of Time
 7. Temple Walls
 8. Child Of Prophecy
 9. The Empire
 10. Heroes
 11. Carry On

Płyta ukaże się 8 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *