Mystic Festival 2024 ogłasza kolejnych artystów

Organizator Mystic Festival ogłosił dzisiaj kolejne zespoły, które zagrają podczas przyszłorocznej edycji festiwalu w Gdańsku.

Kolejna edycja Mystic Festival odbędzie się po raz trzeci z rzędu na terenie Stoczni Gdańskiej. Dziś do składu festiwalu dołączyły kolejni artyści: Chelsea Wolfe, Furia, Vio-Lence oraz Ghøstkid. Zapowiada się różnorodny i zapewne niezapomniany festiwal. W programie Mystic festival 2024 m.in. Bring Me The Horizon, Machine Head, Bruce Dickinson, Accept, Satyricon, Chelsea Wolfe, Biohazard, Thy Art Is Murder, Life Of Agony, Leprous, Graveyard, Furia, Suffocation, Vio-Lence, Lord Of The Lost, High On Fire, Ithaka, Asphyx, Orange Goblin, Mysticum, Blackgold, Endseeker, Humanity’s Last Breath, Lamp of Murmuur, Wayfarer, Ghøstkid i Sanguisugabogg.

Chelsea Wolfe

Amerykańska pieśniarka, która w sobie tylko znany sposób łączy żywioły – metalowy ciężar z amerykańskim folkiem, gotycką posępność z industrialnym chłodem. Najwyższa kapłanka mroku powraca w lutym 2024 z albumem „She Reaches Out To She Reaches Out To She”, a już w czerwcu będzie nas hipnotyzować, wzruszać i straszyć w Stoczni.

Furia

Doskonale wiecie, jaką sceniczną bestią jest dziś Furia, jak oryginalny i porywający jest ich muzyczny koncept, bo tłumnie przybywaliście na koncerty w ramach zakończonej właśnie jesiennej trasy Ślązaków. Nie możemy pozwolić na to, by piec w „Hucie Luna” zgasł, więc Zespołu Pleśni i Końca nie może zabraknąć w tym roku w Gdańsku. Na koń!

Vio-Lence

Fani doskonale wiedzą, że Furia działa w ramach kolektywu Let The World Burn, a wydany w 2022 roku mini-album Vio-Lence, pierwszy od wielu, wielu lat z nowym materiałem, nosi tytuł – no właśnie – „Let The World Burn”! Nie ma przypadków, są tylko znaki… Vio-Lence przybywają do nas z Bay Area, żeby pokazać, jak się gra prawdziwy, oldskulowy thrash metal.

Ghøstkid

Jak doskonale wiecie, Mystic Festival to połączenie klasyki z przyszłością, starego z nowym. Nowe trendy w metalu – i okolicach, bo w muzyce grupy słychać też industrial, nu-metal, a nawet trap – na festiwalu reprezentować będzie Ghøstkid. Zadebiutował w 2020 roku świetnie przyjętym albumem nazwanym po prostu „Ghøstkid”, a wydanym niedawno singlem „Heavy Rain” zapowiada kolejny rozdział. Będziemy częścią tej opowieści.

Bilety

Bilety do nabycia na stronie internetowej festiwalu: https://www.mysticfestival.pl/

Obecnie w sprzedaży:

  • Karnety czterodniowe Early Bird, w cenie 749 zł.
  • Karnety czterodniowe VIP, w cenie 1299 zł.

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu https://www.ebilet.pl/ – w ofercie sprzedaż ratalna. Kupujesz dziś, płacisz później.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym. W jego skład wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *