Order (Manheim, Messiah exMayhem Anders Odden Cadaver, Satyricon)+Terrordome Witchfuck Kraków

Hey,
Mamy przyjemność ogłosić, że 16 lipca bieżącego roku organizujemy koncert zespołu Order.

Kraków, Klub Studencki Żaczek

Wystąpią:
– Order
– Terrordome
– Untervoid
– Medico Peste
– Witchfuck
– Horda

Rozpoczęcie koncertu przewidziane na godzinę 18:00. Więcej szczegółów niebawem.

Order

W skład tej kapeli wchodzą legendarni muzycy:
– Manheim, perkusista i współzałożyciel grupy Mayhem znany z udziału w nagraniu minialbumu „Deathcrush” tejże kapeli.
– Messiah, były wokalista Mayhem
– Anders Odden, członek kapeli Cadaver i muzyk koncertowy Satyricon.
Facebook: https://www.facebook.com/Orderofficial

Terrordome – to polski kwartet grający brutalny thrash metal. Muzykę Terrordome cechują szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie od 2005 roku, zespół zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepultura, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porão, Vader oraz miał okazję zagrać na światowych festiwalach typu Obscene Extreme, True Thrash Fest Japan, Metalmania czy Metalfest.Facebook:https://www.facebook.com/terrordomeband
Youtube:https://www.youtube.com/c/TerrordomeBand

UNTERVOID (Polska) black, death metal:

Kiedy Konrad Ramotowski alias Destroyer pożegnał się z Hate, odgrażał się, że powoła do życia własny zespół. Minęły blisko trzy lata, a świat usłyszał o Untervoid. I to usłyszał w jak najlepszym kontekście, bo po informacji o kontrakcie z renomowaną wytwórnią Osmose oraz ukazaniu się pierwszej, imiennej EP-ki. Krakowski gitarzysta, którego fani znają również z Kriegsmaschine, zawarł na niej cztery kompozycje, w których odbijają się echa ostrego black metalu, trochę szaleństwa Voivod i teatralności Arcturus. Innymi słowy, jest to materiał nieoczywisty i przyciągający uwagę. Zwiastujący ciekawy, pełnowymiarowy debiut.
Bębny na EP-kę nagrał Adam Sierżęga (Armagedon, Azarath-live, eks-Lost Soul), a miksem i masteringiem całości zajął się Haldor Grunberg.
Sprawdź, jeśli lubisz: Arcturus, Gorgoroth, Voivod, Ulver, Ihsahn, Emperor…
https://osmoseproductions.bandcamp.com/album/self-titled
Facebook: https://www.facebook.com/untrvd

Medico Peste (black metal)

W czasach, gdy black metal staje się coraz bardziej zatłoczoną niszą, trudno o zespoły z wyrazistą wizją. Do tego wąskiego grona z pewnością należy Medico Peste, który po trzech latach od wydania znakomitej EPki “Herzogian Darkness” powraca z drugim dużym albumem “ב :The Black Bile” (premiera 20 marca w Season of Mist). Połączenie ekstremalnych środków wyrazu z post-punkiem, awangardą (czymkolwiek ona dziś jest), a miejscami z wręcz kabaretową estetyką, dodatkowo wzbogacone schizofrenicznymi tekstami sprawia, że Medico Peste pozostaje zespołem jedynym w swoim rodzaju. A że koncertują nieczęsto, tym bardziej warto być na lipcowym koncercie.
Facebook: https://www.facebook.com/medicopesteband

Witchfuck

Bluznierczy black metal w skład który wchodzą muzycy, Offence, Goat Tyrant, Vociferous, Ragehammer. Na koncie 2 splity, epka i album wydany w Godz ov War. Poniżej link do całego albumu:

HORDA (blackened death metal)

Zespół działa od 2017 roku. W 2018 wydana została ich pierwsza EPka „The Beginning..”, która ujawniła zamiłowanie członków do nowoczesnego death metalu. Po serii koncertów promujących debiut i zmianach w składzie, Horda zaczęła krystalizować swoje nowe oblicze. Tarnowianie poszli w zdecydowanie bardziej radykalną i agresywną odsłonę black metalu, czego dowodem jest ostatnio wydany album „Obsession”. W skład zespołu wchodzą:
Forest – wokal
Lycain – gitara
Deimos – gitara/wokal wspierający
Carnage – bass
Motus – perkusja
https://facebook.com/HordaOfficial/
https://www.instagram.com/hordaofficial/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *