Rod Stewart na jedynym koncercie w Polsce

Brytyjska gwiazda zawita do Polski w 2024 roku na jeden koncert. Rod Stewart jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki rozrywkowej, z około 250 milionów sprzedanych płyt i singli na całym świecie.

Jego charakterystyczny głos, styl i sposób pisania tekstów wykroczyły poza wszystkie gatunki muzyki popularnej… od rocka, folku, soulu, R&B oraz wpisały się do „Great American Songbook”, czyniąc go jedną z niewielu gwiazd, które cieszyły się najlepszymi wynikami na listach przebojów w każdej dekadzie swojej kariery.

Rod Stewart wraca do Polski

Rod Stewart zdobył niezliczoną liczbę najwyższych nagród branżowych, w tym dwukrotne wprowadzono go do Rock and Roll Hall of Fame, wręczono ASCAP Founders Award za jego inwencję twórczą w pisaniu piosenek, stał się bestsellerowym autorem New York Timesa, otrzymał Grammy Living Legend, a w 2016 roku oficjalnie stał się „Sir Rodem Stewartem” po tym, jak otrzymał tytuł szlachecki w Pałacu Buckingham za zasługi dla muzyki i działalności charytatywnej.

Rod Stewart w Polsce. Data, miejsce, bilety

Przedsprzedaż dla klientów City Handlowy rozpocznie się 5 września o godz. 10:00. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster ruszy 5 września o godz. 14:00. Z kolei bilety w sprzedaży ogólnej będą dostępne od 6 września o godz. 10:00. Bilety będą również dostępne na stronie organizatora www.livenation.pl

Zobacz również: David Garrett – jeden z najlepszych skrzypków świata – zagra we Wrocławiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *