Soulstone Gathering 2023: Showcase. Prezentujemy szczegóły trzeciego dnia festiwalu

Historycznie mówiąc, dzień trzeci to dzień o niezwykłym znaczeniu. Udało się zorganizować trzeci dzień Soulstone Gathering Festival 2023, którego headlinerem będzie ukraińska grupa Somali Yacht Club!

Somali Yacht Club mieli wystąpić tego dnia w klubie Alchemia, ale udało się ich przekonać do zmiany planów! Grupa będzie główną gwiazdą trzeciego dnia festiwalu, który przypadnie na 20 maja 2023 roku!

Motywem przewodnim trzeciego dnia imprezy będzie “showcase”, podczas którego zaprezentują się polskie zespoły. Pojawią się zarówno Ci “młodzi” stażem, jak i bardziej doświadczone załogi, które według organizatorów zasługują na większy rozgłos! Ich nazwy poznacie już niebawem, a obiecujemy – jest na kogo czekać! Z pewnością zaskoczeniem będzie klimat – będzie inaczej, a wszystko po to, aby poszerzać spektrum gatunkowe festiwalu.

Soulstone Gathering 2023. Infromacje organizacyjne

Informacje organizacyjne dotyczące planowanego koncertu Somali Yach Club:

TAK, karnety 2-dniowe obejmują wstęp na trzeci dzień festiwalu bez dodatkowych opłat.
TAK, bilety jednodniowe na trzeci dzień festiwalu będą dostępne od 1 kwietnia w cenie 99 zł.
NIE, bilety zakupione na koncerty Somali Yacht Club w krakowskiej Alchemii nie będą honorowane – skontaktujemy się z Wami w sprawie ich zwrotu.

UWAGA! Tylko do 31 marca możecie zakupić karnety, które będą obejmowały wstęp na trzeci dzień festiwalu – nie przegapcie takiej okazji!

Soulstone Gathering Showcase (trzeci dzień Soulstone Gathering Festival 2023) jest częścią projektu „Soulstone Gathering Route – toolset of activities for a fairer and more professional independent rock music market” współfinansowanego przez Unię Europejską. Wyrażone poglądy i opinie są wyłącznie poglądami wyłącznie autora (autorów) i nie muszą odzwierciedlać poglądów Unii Europejskiej, dlatego Unia Europejska nie może ponosić za nie odpowiedzialności.

Soulstone Gathering Festival odbędzie się 18, 19 i 20 maja 2023 roku w krakowskiej hali Kamienna12. Nie przegapcie tego wydarzenia i już teraz kupcie karnet w Knock Out Music Store.

SOMALI YACHT CLUB wystąpi na Soulstone Gathering 2023

Somali Yacht Club już od początku działalności bardzo chętnie wciska się do worka z napisem “stoner metal”, ale nasi wschodni sąsiedzi mają w do zaoferowania znacznie więcej. Bazą wypadową ich twórczości pozostaje wspomniany stoner, ale nieobliczalne trio kompiluje go z post-rockiem, rozbuchaną psychodelą czy shoegazem, dzięki czemu ta muzyka jest nie tylko ciężka i gęsta, lecz przede wszystkim wielowarstwowa. Tutaj czekają na was same niespodzianki. Przewidywalność? To pod innym adresem. Przygoda? Jak najbardziej – zwłaszcza na wydanym niespełna rok temu “The Space”.
KARNETY I BILETY JEDNODNIOWE: SKLEP KNOCK OUT


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *