Tarja zapowiada album „Rocking Heels: Live at Metal Church” nagrany podczas Wacken Open Air 2016

„Rocking Heels: Live at Metal Church” to wyjątkowy dokument z zapisem jednego z niezwykłych koncertów, który odbył się w malowniczym kościele w Wacken.

Premiera wydawnictwa Tarja – „Rocking Heels: Live at Metal Church”zaplanowana jest na 11 sierpnia 2023 roku nakładem earMUSIC i stanowi pierwszą część serii koncertowej „Rocking Heels”.

Tarja prezentuje drugi simgiel z „Rocking Heels: Live at Metal Church”

Po utworze „Numb” Linkin Park, który był pierwszym singlem zapowiadającym album „Rocking Heels: Live at Metal Church”, Tarja wybrała na drugi singiel kompozycję „Alias” In Flames. Zniewalający głos, kameralna grupa muzyków i piękna sceneria kościoła w Wacken przekształciły „Alias” w hymn na cześć człowieczeństwa i duchowości. Tarja po raz kolejny wyczarowała nową, mroczną wersję klasycznego utworu.

Płyta „Rocking Heels: Live at Metal Church” jest zapisem kameralnego koncertu w wyjątkowej scenerii Wacken Church. Album ukaże się 11 sierpnia 2023 roku i będzie pierwszym wydawnictwem z koncertowej serii „Rocking Heels”, na którą złoży się sześć płyt. Koncert Tarji, w którym uczestniczyło zaledwie 300 osób otworzył Wacken OpenAir Festival w 2016 roku. Z akompaniamentem fortepianu, wiolonczeli i skrzypiec, Tarja zaprezentowała unikalne aranżacje znanych utworów rockowych i heavy metalowych swoich ulubionych artystów, w tym „Numb” Linkin Park, „The Unforgiven” Metalliki, kompozycje autorstwa Joe Satrianiego i Slipknota, a także utwory Nightwish i własne.

Dzięki urzekającym wykonaniom dobrze znanych piosenek i wspaniałemu głosowi Tarji album „Rocking Heels: Live at Metal Church” to gratka dla fanów piosenkarki, a także wszystkich tych, którzy przegapili szansę uczestniczenia w tym ekskluzywnym wydarzeniu.

Album będzie dostępny w limitowanej edycji winylowej (2LP), w formie digipacku na CD w stylu repliki winylowej oraz w formacie cyfrowym.

Lista utworów:

 1. Always With Me, Always With You (Joe Satriani)
 2. Numb (Linkin Park)
 3. Alias (In Flames)
 4. Vermillion Pt. 2 (Slipknot)
 5. Trust (Megadeth)
 6. Ohne Dich (Rammstein)
 7. Afterlife (Avenged Sevenfold)
 8. The Living End (Tarja)
 9. The Unforgiven (Metallica)
 10. Sleeping Sun (Nightwish)
 11. I Walk Alone (Tarja)
 12. Ave Maria (Tarja)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *