Testament podpisuje kontrakt z Nuclear Blast. Trzy albumy mają się ukazać pod skrzydłami wytwórni.

Zespół Testament podpisał w zeszłym tygodniu kontrakt z wytwórnią Nuclear Blast. W przyszłości mają się ukazać trzy albumy pod szyldem wydawcy. Współpraca wygląda obiecująco!

Amerykańska legenda thrash metalu aktualnie odbywa swoje tournée po Europie. Niedawno pisaliśmy dla Was o tym, że zespół planuje wejść do studia nagraniowego (czytaj tutaj). Ale to nie koniec dobrych wieści z obozu Testament. Przyszłość wydaje się być świetlana!

Testament podpisuje kontrakt z wytwórnią Nuclear Blast

W zeszłym tygodniu, przed występem na festiwalu Hellfest we Francji Muzycy podpisali kontrakt z wytwórnią Nuclear Blast. Co to oznacza dla fanów? Po pierwsze zespół podpisał kontrakt na 3 albumy, które w przyszłości będą wydawane z rąk Nuclear Blast. Po drugie wytwórnia wykupiła cały katalog zespołu i niebawem przełomowe albumy takie jak: „The Legacy” oraz „The New Order” będą dostępne na platformach streamingowych.

Oświadczenie wokalisty Chucka Billy’ego w tej sprawie:

„Po długiej historii tworzenia muzyki i współpracy TESTAMENT z Nuclear Blast w 2008 roku z „The Formation of Damnation” do obecnego wydania „Titans of Creation”, przenieśliśmy to na wyższy poziom. Odzyskaliśmy nasze 6 albumów z Atlantic Records i dostarczyliśmy do Nuclear Blast w celu ponownego wydania. Wraz z katalogiem Atlantic, TESTAMENT podpisze nowy kontrakt na 3 albumy z NB na całym świecie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy być z najlepszą wytwórnią heavy metalową na świecie, która będzie rozpowszechniać dziedzictwo TESTAMENT.”

Komentarz Erica Petersona:

„Podpisaliśmy kontrakt z Nuclear Blast w 2008 roku i od tamtej pory było to dla nas idealne. Nawiasem mówiąc, nasz starszy katalog wydany przez Atlantic Records – The Legacy, The New Order, Practice What You Preach, Souls of Black, The Ritual, i Low- powrócił do nas i uważamy, że to wspaniały nowy początek. Chcemy, żeby NB ponownie wydało te albumy z nowymi, niepublikowanymi grafikami, zdjęciami itp. Poza tym podpiszemy z nimi nowy kontrakt na trzy albumy! Przyszłość metalu wygląda bardzo, bardzo jasno!”

Manager wytwórni Nuclear Blast U.S., Tommy Jones nie kryje swojego podekscytowania współpracą:

„Kiedy byłem dzieciakiem, jedną z moich ulubionych gitar był mój ciemnoczerwony Ibanez Sabre (540S). Kupiłem tę gitarę, aby brzmiała jak Alex Skolnick, który grał na tym modelu i kolorze w tamtych czasach. Podpisanie kontraktu z tymi definiującymi gatunek albumami Testament które miały tak duży wpływ, jak The New Order, Practice What You Preach i Souls of Black, a także nowe albumy zespołu to dla Nuclear Blast, jest jakby zatoczenie koła. Czas kontynuować „Dziedzictwo zespołu” z Nuclear Blast!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *