The Darkness zawładnęli sceną w Rock City w Nottingham [ZDJĘCIA]

Chłopaki z The Darkness szaleli wczoraj w Rock City w Nottingham. Koniecznie zobaczcie zdjęcia z tego gorącego show!

Zespół The Darkness wystąpił wczoraj w Nottingham. Jako support zagrała grupa Bad Nerves. Ten deszczowy i chłodny wieczór okazał się rock’n’rollową jazdą bez trzymanki, a temperatura zdecydowanie pobiła wszelkie rekordy! Zobaczcie naszą galerię zdjęć z koncertu, który na długo zostanie w pamięci widzów!

The Darkness w Nottingham. Zobacz galerię zdjęć z koncertu

Bad Nerves

Bad Nerves to energetyczna grupa grająca punka z elementami rocka. Chłopaki totalnie mnie zaskoczyli. To świetny support, który rozgrzał publikę do czerwoności. W ich muzyce czuć inspiracje takimi legendami jak Ramones czy Sex Pistols. Słuchało się tego bardzo przyjemnie. Myślę, że nie byłam jedyną osobą, która tupała nóżką do świetnych punkowych aranżacji! W tym szaleństwie na pewno jest jakaś metoda! Polecam zespół wszystkim wielbicielom starego brytyjskiego punka! Tu czuć prawdziwego ducha rock’n’rolla!

The Darkness

The Darkness to jeden z tych zespołów, który się kocha albo nienawidzi. Ale trzeba przyznać chłopakom jedno- wiedzą, jak grać dobrego rock’n’rolla! Oczywiście zespół widnieje na mojej liście „guilty pleasure”. Trzeba powiedzieć to głośno i dosadnie: ich koncerty to niesamowite show! Absolutnie nie dziwie się, że obie daty w Nottingham (15 i 19 grudnia) wyprzedały się w mgnieniu oka! Klub był wypchany po brzegi! Zespół świętuje 20 lecie (tak, tak to już 20 lat…) albumu „Permission to Land” i uciera wszystkim nosa, pokazując, że po 20 latach ta płyta na żywo brzmi doskonale! Zespół absolutnie nie stracił nic ze swojego szalonego stylu!

Justin Hawkins- charyzmatyczny wokalista obdarzony niesamowitą skalą głosu nie boi się żadnych wyzwań. Ani chwili nie zawahał się i skoczył w tłum, który poniósł muzyka na „fali” rąk. Trzeba przyznać, że artysta ma świetny kontakt ze swoimi fanami. Przyznał, że nienawidzi jak tłum, zamiast bawić się na koncertach, nagrywa filmiki telefonami. Mimo że powiedział to dosyć dosadnie, tłum przyznał mu rację absolutną.

Koncert The Darkness to zdecydowanie rozrywka dla wszystkich, którzy czują choć trochę rock’n’rolla. Tu nie ma limitów wiekowych (nigdy nie jest za późno!) Każdy jest witany z otwartymi rękami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *